Сучасні навантажувачі: критерії вибору

Сучасні навантажувачі: критерії вибору

Вибираєте навантажувач і хочете заощадити? У такому випадку зверніть увагу на пропозиції ТОВ «Денал Груп». У цій компанії ви можете купити вживану складську спецтехніку за цінами набагато нижче, ніж нову; або ж взяти її в оренду.

Який вид навантажувача вибрати для свого підприємства

Підібрати оптимальну і недорогу спецтехніку для складу або виробництва - непросте завдання. Потрібно враховувати висоту воріт і перекриттів, відстані між стелажами, вагу і особливості вантажів, місце роботи (на вулиці або/та всередині будівлі), наявність вентиляції в приміщеннях тощо. Співпрацюючи з «Денал Груп» ви можете виключити будь-яку можливу помилку при покупці підйомно-транспортної машини.

Компанія пропонує на вибір:

  • Дизельні навантажувачі. Такі потужні багатофункціональні машини підійдуть для роботи на вулиці або у будівлях з хорошою вентиляцією. Дизельні двигуни, як правило, економніше і могутніше за бензинові аналоги. Низькі експлуатаційні витрати, висока вантажопідйомність, простота обслуговування - визначають великий попит на машини цього типу. Дизельні машини надійні взимку і влітку. Однак, цей тип спецтехніки не підходить виробництвам з підвищеними вимогами по екології і чистоти повітря. Також не дозволяється експлуатувати таку техніку в закритих приміщеннях із слабкою вентіляцією.
  • Бензинові навантажувачі багато у чому подібні аналогічним за своїми властивостями машинам на дизельному паливі. Тільки вони менш потужні, та їх вихлопні гази менш забруднені.
  • Електронавантажувачі. Універсальний варіант як для роботи на вулиці, так і всередині приміщень. При роботі електродвигуна немає викидів шкідливих речовин, завдяки цьому їх можна використовувати навіть для роботи з продовольством і ліками.
  • Навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння на газі. Шкідливі викиди мінімальні. Газові навантажувачі користуються великою популярністю на вітчизняних підприємствах.
  • Навантажувачі з гібридними двигунами, здатні працювати і на газі, і на бензині. Вважаються універсальними.

Як недорого взяти навантажувач в оренду або купити за доступною ціною

ТОВ «Денал Груп» пропонує орендувати або купити б/в вилковий навантажувачі Toyota, Still, BT, Jungheinrich та інших відомих світових виробників. Перш ніж вибирати складську машину, визначитеся з обмеженнями по висоті і вимогами маневреності. За допомогою фільтра на сайті вибирайте придатну модель за габаритами.

Враховуйте тип щогли і висоту стелажів. Duplex забезпечує хороший огляд, що важливо для безпеки навантажувальних робіт. Висота підйому вантажу достатня для обслуговування фур та інших вантажних машин. Triplex забезпечить підйом вантажу на більшу висоту, але меншої ваги.

Навантажувач

Вантажопідйомність техніки вибирайте з запасом до 25-30%. Такий варіант оптимальний з урахуванням експлуатаційних витрат. Потужні підйомні машини споживають більше палива. У «Денал Груп» усі навантажувачі знаходяться у відмінному стані та повністю готові до роботи.

Вам досить вибрати модель і визначитися з тим, що вигідніше: купити її або взяти у довгострокову оренду. Фахівці компанії готові проконсультувати замовника і докладно розповісти про особливості будь-якої машини, що є в наявності. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті https://denal.com.ua

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх