3Д шпалери для дитячої кімнати

3Д шпалери для дитячої кімнати

Кімнату для малюка слід оформляти не так, як для дорослої людини. Це обов'язково повинна бути обитель спокою, затишку, комфорту і казки. Краще, щоб одяг для стін була нейтральних тонів, відповідала б гендерної приналежності маляти. Одну зі стін дитячої варто прикрасити оригінальними об'ємними шпалерами, виконаними в 3D техніці. На сьогодні це не новина і для покупців пропонуються різні 3D шпалери, в тому числі і дитячої тематики.

Перед тим як винести остаточний вердикт купити 3д шпалери — незайвим буде порадитися з дитиною, дізнавшись, якою б він хотів бачити свою кімнату. Це саме правильне рішення, так як обновка для інтер'єру приносить неймовірне задоволення не тільки дорослій людині, тобто батькам, але і дитині.

3д шпалери: купити Об'ємну казку

Для дітей молодшого віку потрібно підбирати картинки нейтральні, краще, якщо це будуть мультиплікаційні герої, наприклад,

  • веселі міньйони,
  • тачки,
  • трансформери,
  • супергерої Марвел,
  • черепашки-ніндзя,
  • літачки,
  • довговолоса Рапунцель,
  • Русалочка,
  • інші казкові персонажі.

Для підлітків, для дітей більш старшого віку ідеально підійдуть 3d шпалери для серйозних тематик. Це може бути карта світу, морська карта, зображення гоночної машини, що стрімко вривається в кімнату, казкові замки, і багато багато іншого.

При покупці слід звертати увагу на розмір полотна. Він повинен чітко відповідати характеристикам стін, на які і передбачається клеїти фотошпалери. Дисонансу бути не повинно.

Слід звертати увагу на колірну гамму малюнка. Інтер'єр, дизайнерські предмети, фіранки на вікнах все це повинно відповідати колірній гамі колажу, виконаного в об'ємній техніці. В іншому випадку гармонійну, максимально затишну обстановку створити не вдасться. Правильно підібраний колаж — це дизайнерська знахідка, радість, задоволення, що панують затишок і спокій в приміщенні, де буде жити дитина. Всі залишаться задоволені і діти, і дорослі. Не виникне розбіжностей, будь-яких непорозумінь, інтер'єрного дисонансу.

справа за малим, звернутися в інтернет-магазин «Будинок Фотошпалер», вибрати відповідні шпалери, які неодмінно сподобаються за кольором, фактурою, зображенню. Потім доведеться зробити заявку, отримати товар, почати міні ремонт в кімнаті. Обклеювати колажем стіну слід за інструкцією, доданою до придбаного товару. Вдалих вам покупок!

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх