Стіл кухонний дерев'яний від «Lori» – оберіть найкраще!

Стіл кухонний дерев'яний від «Lori» – оберіть найкраще!

Якщо ви давно шукаєте якісні меблі, то зверніть увагу на продукцію магазина «Lori». Тут можна придбати стіл дерев’яний за ціною, що задовольнить навіть найвибагливішого покупця. Магазин гарантує безліч переваг, наприклад – лише якісні екологічні матеріали, обробка з використанням європейської техніки та багатий асортимент. В каталозі компанії представлені кухонні столи різної форми: круглі та квадратні. Кожен із варіантів має свої переваги.

Стіл з дерева круглий не має гострих кутів, тому він підійде для дому, де є маленькі діти. Ця модель також допоможе зробити інтер’єр візуально м’якшим. А ось квадратні та прямокутні вироби чудово підходять для невеликих родин. Варто також врахувати що у кожного, хто буде сидіти за таким столом, буде більше особистого простору (в порівнянні з круглим виробом).

Переваги меблів із дерева

Якщо ви шукаєте якісний стіл кухонний дерев’яний із дубової деревини https://www.lori.com.ua/stolu/, то завітайте на сайт магазину «Lori». Тут представлені лише столи, що заслуговують на увагу покупців. Які ж переваги мають вироби, виготовлені з дуба? Насамперед варто відзначити такі особливості:

  • Термостійкість. На кухонному столі може опинитися гаряча каструля чи заморожені продукти. Втім, якщо ви придбаєте дубовий варіант, то хвилюватися не доведеться, адже ця деревина вирізняється винятковою стійкістю. Якісний лакований дуб витримає навіть довгостроковий вплив високої чи низької температури.
  • Функціональність. В каталогах компанії можна знайти варіанти з різним дизайном: столи з ящиками, а також моделі різної форми та різного кольору.
  • Міцність. У столу, виготовленого із неякісних матеріалів, можуть розхитатися ніжки. Втім якщо ви замовите варіант із дуба, то цього точно не станеться.
  • Довговічність. Кухонний стіл, виготовлений із деревини, простоїть на вашій кухні десятки років. Навіть через століття зовнішній вигляд такого виробу практично не зміниться.
  • Стійкість до впливу вологи. Як часто ви не витирали б воду, на стільниці все одно регулярно опинятимуться краплі супу, калюжки від розлитого чаю та кави й інші вологі залишки. Втім, лакована та фарбована дубова деревина не розмокає при контакті з вологою (звісно, це не означає, що на поверхні столу з дерева воду можна залишати).
  • Міцність. На кухонному столі часто нарізають продукти. І навіть якщо ви завжди користуєтеся дощечкою, на поверхні все одно можуть залишитися сліди. Втім, на поверхні дубових меблів точно не лишиться порізів.

Майстри компанії зберуть меблі прямо у вас вдома, тому додатково шукати спеціаліста не доведеться.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх