Ароматичні свічки: як підібрати натуральні і якісні

Ароматичні свічки: як підібрати натуральні і якісні

Різниця у вартості на аромасвечкі іноді досить відчутна - і це здається дивним: ну чим таким вони можуть відрізнятися, щоб одна свічка, вишукана і приємно пахне, була дешевше інший, такий же привабливою і запашного, в кілька разів? Але відмінність є - і відмінність це ховається в площині натуральності, надійності і, зрозуміло, якості. Купити ароматичні свічки можна на нашому сайті.

Для аналізу свічці прекрасно працює «правило піраміди». Спершу ви вивчаєте, з чого зроблена основа (тіло свічки), потім акцентуєте увагу на якість ароматизаторів, і, на завершення, дивіться на аксесуари - гніт, стакан, упаковку.

Важливі моменти при виборі

Аромасвічки показують себе і в дрібницях:

  1. Барвники. У недорогих свічках з парафіну ви з величезною часткою ймовірності можете наштовхнутися на неякісні барвники яскравих відтінків, барвники, які при горінні виділяють токсичні для організму з'єднання, змінюють свій колір. Свічки високої якості фарбують не шкідливими харчовими барвниками в малих концентраціях або не фарбують зовсім.
  2. Стакан чи іншої посудину. Дорогі свічки не розташовуються в пластмасових або ємностях з неякісного скла - це основне правило. Скло відмінної якості важливо не тільки з-за краси: в процесі горіння дешевий стакан буде загострюватися, а може і тріснути, що вже небезпечно.
  3. Гніт. Рівний, грамотно розміщений, без цинкового волокна в центрі гніт - показник хорошої свічки, яку зробили згідно з технологією. Цей гніт буде горіти рівно тож як потрібно.
  4. Упаковка. Дрібниця - але дрібниця значима: високоякісні свічки з натуральними аромамаслами, як правило, або накриваються кришкою, або реалізуються в картонній коробці - для збереження запаху.
  5. Мода. Виробники високоякісних натуральних свічок, що базуються на продукції з штучних матеріалів, спостерігають за новими тенденціями, придумують оригінальні і запитувані ароматичні композиції, а в традиційних варіантах грунтуються на найбільш натуральних моделях.

Отже, при придбанні огляньте свічку в руках, погляньте на її упаковку і якість склянки, якщо він є, потім ознайомтеся з інформацією на етикетці і упевніться, що в рецептурі свічки - натуральний віск і природні аромамасла, а не синтетичний аналог. Акцентуйте увагу на гніт, колір свічки і її вихідний варіант. Ну, і не потрібно думати про те, що вам вдасться придбати високоякісні товари для декору за копійки.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх