Суперкопії годинників та їх різновиди

Суперкопії годинників та їх різновиди

Так само як оригінали, суперкопії годинників відрізняються за своєю якістю, наповненням та технікою виконання. Саме це зумовлює відмінність в ціні. Адже можна купити дешеву підробку або якісну, досить дорогу репліку, яку складно відрізнити від оригіналу. Такі репліки спеціально створені для заміщення оригінальної моделі годинника, коли ви не хочете пошкодити, втратити дорогий аксесуар, але звикли носити улюблені годинники кожен день.

Дорогі аксесуари є індикатором у світі чоловіків, підкреслюючи його статус, стиль, можливості. Тому якщо ви любите оточувати себе дорогими, якісними речами, то навіть копія може бути виконана настільки якісно, що ніхто не відрізнить її від оригіналу.

Найдорожчі, кращі з можливих дублікатів годинників виробляються на фабриках з топовим обладнанням, яке дозволяє робити найточніші репліки оригінальних калібрів механізмів. Вони мають міцне скло, корпус з нержавіючої сталі, ремінець з якісного шкірозамінника, а циферблат нерідко прикрашено напівдорогоцінним камінням.

Класифікація хронометрів та їх різниця в ціні

Всі годинні механізми діляться на:

  • вироби класу «ААА»;
  • клас «АА»;
  • клас «А»;
  • клас «В».

Моделі «ААА» максимально відповідають оригіналу, мають найвищу якість, орієнтовані на Європу. Вони до найменших деталей повторюють зовнішній вигляд оригінальної моделі, аж до гравіювань або міток. Часом навіть досвідчений фахівець годинникової індустрії не зможе швидко знайти відмінності й визначити їх справжність. Відповідно, ціни на такі репліки найвищі. Якраз такі суперкопії Richard Mille, Hublot, Breitling, Audemars Piguet, Michael Kors, Omega можна придбати в інтернет-магазині It's time.

Вироби «АА» також мають непогану якість, зазвичай оснащуються японськими механізмами, що забезпечує їх надійність та довговічність. Ціна на такі суперклони доступніше, але все ще досить висока.

Якщо ви шукаєте недорогі хронометри за доступною ціною, то можна придбати аксесуари категорії «А» з Кореї та Гонконгу. Але такі клони мають недовговічний механізм, а виконані з дешевих матеріалів. Клас «В» вважається самим недовговічним та візуально непривабливим. У їх складі низькопробна сталь, дешевий шкірозамінник, а годинниковий механізм йде з неточністю.

В інтернет-магазині It's time ви знайдете топові репліки тільки вищої якості класу «ААА». Тому що ми знаємо, що наші клієнти обирають розкішні аксесуари ідентичні оригіналам по функціональності та дизайну. Для того, щоб ви поверталися до нас знову і знову, ми завжди відбираємо самі топові моделі, щоб задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця.

Верх