Де знайти вишиванку в Києві

Де знайти вишиванку в Києві

Коли туристи приїжджають до незнайомої країни, вони звичайно цікавляться її традиціями та культурою. Мандрівники часто купують додому національні сувеніри, щоб ті нагадували їм про поїздку. Туристи, які відвідують Україну, щороку повертаються додому з футболками, магнітами, тарілками та іншими сувенірами. У багатьох під час поїздки до Києва виникає бажання купити національний український вишитий одяг.

Національний український костюм

Вишитий український одяг можна вважати найбільш колоритним сувеніром з України. Це не просто сорочка або плаття, але ще й оберіг, і національний символ. Красу українських вишиванок вже давно оцінили за межами України. У всіх візерунків і символів на сорочках є свої значення. Якщо подивитися на асортимент вишитих сорочок, ви зрозумієте, що придбання вишиванки в умовах настільки багатого вибору - завдання непросте.

Коли ви будете вибирати вишиванку, ви відзначите, що ціни на сорочки дуже різноманітні. Сорочки, які вишивали вручну, є недешевим задоволенням. Ціна виробу буде відрізнятися і для різного виду полотна, і для різного типу вишивки. Речі з натуральних матеріалів з ручною вишивкою коштують в рази дорожче, ніж сорочки зі штучної тканини та з вишивкою машинною.

Але якщо ручна робота на домотканому полотні в ваш бюджет не вписується, подивіться менш дорогі варіанти. Наприклад, придбати можна вишиванку з фабричного льону з невеликим об’ємом вишивки. Недорогим варіантом буде й поплінова сорочка з вишивкою, що вишита машиною.

Багато мандрівників, потрапляючи в Київ, відправляються за сувенірами на Андріївський узвіз (см. http://www.city-kyiv.com.ua/arhitektura/andreevskiy-spusk.html). І дійсно, на цій найстарішій вулиці столиці дуже багато національних сувенірів. Але шопінг тут потягне не кожен гаманець. Усі подарунки з українською символікою, в тому числі і вишиванки, досить дорогі. Купуючи сорочку на ринку, ви, звичайно, можете торгуватися. Але не думайте, що на Андріївському узвозі вдасться сильно збити ціну.

Туристам, які хочуть заощадити, будуть цікаві альтернативні варіанти покупки вишитого українського одягу. Всі можуть придбати вишиванку чи інший сувенір, пошукавши потрібні варіанти в інтернет-магазинах. Подібні покупки витрачають менше часу, адже вам не доведеться ходити по торгових точках. Потрібно просто вибрати сорочку за смаком, зв'язатися з магазином, а потім забрати покупку. Багато магазинів, особливо київські, доставляють сорочки відразу після замовлення (в той же день). Наприклад в магазині Етно-вишиванка на http://etno-vyshyvanka.kiev.ua/ у вас буде можливість отримати вишиванку в той же день.

До того ж, ціни в інтернеті часто набагато демократичнішим, ніж на ринку, особливо в туристичному місці. Такий варіант оцінять і ті, хто не хоче витратити свою відпустку на відвідування звичайних магазинів. Хоча, якщо є бажання, ви можете завітати в один з багатьох торгових центрів та знайти там відділ з національним одягом або українськими сувенірами. Там обов’язково будуть й вишиванки. Наприклад, ви можете відвідати ТЦ Метроград на http://metrograd.kiev.ua/ в центрі Києва.

Бажаємо Вам гарних покупок.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх