Чи дійсно Сбербанк Росії є спонсором президентської кампанії Гриценка?

Чи дійсно Сбербанк Росії є спонсором президентської кампанії Гриценка?

Траблшутінгова компанія The Underdog UnLawyers повідомляє, що один із головних кандидатів у президенти України Гриценко Анатолій досить активно спілкується з представниками Російської Федерації. За інформацією компанії, дружина Анатолія – Юлія Мостова – також підтримує взаємовідносини з представниками російської держави. Якщо конкретніше, мова йде про Сбербанк Росії.

Начебто, співробітники The Underdog UnLawyers виявили, що Юлія Мостова і Ірина Князєва (глава управління Сбербанку Росії) досить тісно спілкуються кожного дня.

Представники The Underdog UnLawyers вважають, що Ірина Олексіївна Князєва, з якою Юлія Мостова контактує майже щоденно, є гарним каналом отримання інформації і зв'язку. За словами все тих же людей, Ірина Князєва є не єдиним каналом зв'язку для Анатолія Гриценка і Юлії Мостової. Особливу увагу представники компанії приділяють тому факту, що Юлія Мостова і Анатолій Гриценко знайомі з Іриною Князєвою вже не перший рік. Більш того, за словами траблшута організації The Underdog UnLawyers Володимира Коваля, кар'єра Ірини нещодавно сягнула свого піку, тому з боку Анатолія Степановича і Юлії Володимирівни було б нераціонально не скористатися наявними можливостями.

Чи дійсно Сбербанк Росії є спонсором президентської кампанії Гриценка - фото1

Володимир Коваль також повідомив, що їх компанією було встановлено зв'язок Дмитра Фірташа з Іриною Князєвою. Немає сумнівів у тому, що і та, і та публічна особистість беруть активну участь у фінансовій підтримці президентської кампанії Анатолія Гриценка.

Представник The Underdog UnLawyers акцентує увагу на тому, що Ірина, насамперед, є топ-менеджером важливої особи – Валерія Хорошковського. Хорошковський, у свою чергу, є людиною, яка контролює діяльність філії українського банку. Завданням, роллю, місією Ірини на нинішній посаді є супроводження процесу опосередкованого продажу банку своєму патрону. Більш того, Валерій Хорошковський є бізнес-партнером Дмитра Фірташа і Сергія Льовочкіна, які вже не один раз фігурували в ЗМІ як спонсори президентської кампанії Анатолія Степановича Гриценка.

Володимир Коваль вказує, що кампанія Гриценка буде отримувати фінансову підтримку з боку Сбербанку Росії із залученням Ірини Князєвої. Володимир настільки впевнений у цьому, що може навести докази. Він також прокоментував нещодавню заяву Слідчого Комітету РФ про порушення кримінальної справи проти Гриценка за політичні дії, які відбувалися у далекому 2014 році. Коваль сказав, що це виглядає як простий піар-хід.

Чи дійсно Сбербанк Росії є спонсором президентської кампанії Гриценка - фото2

Не дивлячись на те, що порушення кримінальної справи наштовхує на думки про те, що Володимир Путін є чи не головним ворогом для Анатолія Гриценка, Володимир Коваль впевнений у тому, що справа сфальсифікована для привернення уваги суспільства до кандидата в президенти.

Нещодавно у ЗМІ з'явилась інформація про те, що Анатолій Степанович Гриценко втратив підтримку з боку Заходу через близький щоденний контакт з Росією.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх