Vashagotivochka - онлайн кредити для України за 15 хвилин

Vashagotivochka - онлайн кредити для України за 15 хвилин

Якщо Вам потрібен кредит, звертайтеся у Vashagotivochka - онлайн кредити для України видаються на гнучких та прозорих умовах. Що саме пропонує компанія і як отримати гроші - дізнайтеся далі.

Моментальне оформлення позики у Vashagotivochka

Вирішувати фінансові проблеми потрібно відразу. Якщо власними силами впоратися з ними не вдається, Ви завжди можете звернутися за допомогою до компанії «Ваша Готівочка». Досвідчений мікрокредитор всього за 15 хвилин надасть фінанси на картку банку. У компанії Vashagotivochka - онлайн кредити для України оформляються без зволікань на чесних та прозорих умовах: перший кредит під 0%, відсутні приховані платежі, перевірка кредитного рейтингу і платоспроможності. Завдяки тому, що скасовано більшість вимог до клієнтів, відкрити позику можуть абсолютно всі. Для отримання позики, не потрібно робити фото паспорту і банківської картки, вказувати аканут у соціальній мережі або телефон родича.

Клієнти компанії відкривають кредити на оптимальних для себе умовах і можуть самі вибрати суму і кредитний період. Запропоновані компанією сума позики складає від 200 до 7000 гривень, період користуватися грошима від 1-го до 16-ти днів. Далі Ви дізнаєтесь, як подати заявку.

Оформлення заявки: розглянемо детально

Оформляється заявка на сайті «Ваша Готівочка». Кредитоодержувачу спочатку потрібно зареєструватися, потім заповнити анкету з особистими даними у «Особистому кабінеті» і дізнатися рішення компанії. У «Особистому кабінеті» клієнти вказуються наступну інформацію: П. І. Б., паспорті дані, ІПН, контактний телефон, адресу електронної пошти, реквізити особистої банківської картки. Оформлює Vashagotivochka - онлайн кредити для України на картки міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard, видані в банках країни.

Після того, як заявка буде відправлена на розгляд, клієнту швидко повідомлять рішення і він отримає безготівковий грошовий переказ. Якщо з процедурою оформлення позики Ви вже ознайомлені, то пропонуємо розглянути, як погасити кредит.

Як повернути кредит?

У компанії Vashagotivochka - онлайн кредити для України пропонують на оптимальних і доступних умовах. Кредитний період складає від 1-го до 16-ти днів. На 16-й день користування, клієнт має повернути гроші. Якщо фінансові можливості не дозволяють цього зробити, можна скористатися послугою пролонгації і продовжити кредитний період. Щоб пролонгувати позику, необхідно у «Особистому кабінеті» на сайті компанії подати відповідну заявку. Штрафу або пені за продовження кредитного періоду не стягується.

Погасити позику можна через «Особистий кабінет», натиснувши кнопку «Оплатити», або звернутися до будь-якого з відділень мережі компанії і передати суму до повернення менеджеру. Також можете дізнатися реквізити компанії у службі техпідтримки Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за номером гарячої лінії: 0-800-500-660 і повернути гроші через термінал самообслуговування або сплатити банківським платежем.

«Ваша Готівочка» - цілодобова фінансова підтримка українців!

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх