Як дивитися українське телебачення в Європі

Як дивитися українське телебачення в Європі

На протязі довгих років люди завжди прагнули отримати від життя нове. Розвиток найважливіших галузей у сучасному суспільстві дуже залежить від того, що ми знаємо, якого прогресу досягнемо у сфері наук. Контролювання навколишнім світом через телебачення являється одним із засобів керування сприйняттям життя людьми з планети Земля. Ось і в 2004-му році, зокрема, в Україні багато хто дізнався про ботів, тролів, хакерів, які намагалися своєю пропагандою увірватися в життя помаранчевої революції. Руйнація, як фізична, так і інформативна, на жаль і понині руйнує суспільство україномовних панів та панянок.

Як змінити реальність українців за кордоном?

Важко наразі боротися з повною дезінформацією, об’єктивно оцінювати що є правда, а що ні. Ще в 2016 році Іван Вітенко з Тернополя продумав, як конкурувати з тим негативом, який ллється з території Росії і не тільки по всьому світу на адресу українського народу. Зараз він пропонує альтернативу людям, які носять вишиванки і за кордоном, щоб якісніше оцінювати, що насправді є добро, а що зло. Ця альтернатива, це сервіс перегляду українських телеканалів за кордоном MEDIACAST. Коли в країні все було не стабільно, важко було спрогнозувати, що принесе всім нам завтрашній день. Але це не зупинило Івана – він ризикнув, і вклав доволі великі гроші у розвиток медіа-території за межами неньки України. Захищаючи від цифрових нападів, безперервно відбиваючи постійні атаки хакерів, як, до речі, в той час і герої біля Донецьку, тільки фізично мужньо сприйняли та переконали весь світ, що жовто-блакитний стяг, це не просто клаптик тканини – це велика частина серця кожного українця і українки.

Забаганки глядача – це все

США, Канада, Європа – там є наші люди, і їм потрібно знати, що відбувається, де вони народилися, де робили перші кроки в своєму житті. Діаспора першого покоління особливо з тривогою слідкує, що там, де Карпати, де могила Тараса Шевченка, де козаки ще багато століть тому відбивали напади різних загарбників нашої землі. Зараз уже є шістдесят чотири канали, причому в якості SD, HD та Full HD. Радіохвилі також підтримуються – десять станцій постійно сповіщають з останніми подіями в України, звичайно, на українській мові. Хто хоче – слухає новини, є бажання – краща музика з берега Дніпра і не тільки. Про все можна дізнаватися через телевізор, комп’ютер, ноутбук, планшет чи телефон. Тобто, п’ять засобів отримування актуальної інформації, але саме головне – правдивої. Навіть малеча забезпечена дитячими програмами, мультфільми в усіх куточках нашої планети юна малеча дивиться і не забуває про рідне коріння.

Тож – поки є мова Коцюбинського, Мирного та Франка далеко від центру Європи, де більше всіх українців, ми можемо спати спокійно.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх