Особливості ломбардного бізнесу

Особливості ломбардного бізнесу

Призначення будь-якого з ломбардів - надання людям грошових сум в борг під заставу різних речей. Можлива реєстрація ломбарду, який займається прийманням одного виду речей; є також заклади, що надають клієнтам широкий спектр послуг (прийом в заставу побутової та комп'ютерної техніки, електронних гаджетів, автомобілів і, звичайно, прикрас та аксесуарів з дорогоцінних металів). Важливий нюанс роботи сумлінного ломбарду: видача клієнту не тільки позикової суми, а й заставного квитка державного зразка. Також складають договір позики, в якому вказується термін погашення заборгованості. Чи не викуплене в термін виріб переходить у власність ломбарду і слід було реалізувати. Ось чому при подібних установах нерідко відкриваються магазини, в яких можна придбати речі за досить вигідною ціною. Надмірне завищення цін тут неможливе: скупчення непроданих товарів уповільнює грошовий оборот. В описаному випадку ломбард поєднує функції кредитної установи та магазину.

Чи вигідна ломбардна справа?

В останні роки популярність послуг ломбардів істотно зросла. Вони являють собою не менш респектабельні установи, ніж банки. Щоправда, цільова аудиторія у них є різною. Банківські процентні ставки трохи нижче, але умови кредитування досить жорсткі. Величина конкретних банківських відсотків ломбарду залежить від різновиду застави. Наприклад, для золотих виробів це близько 1% на добу, для автомо аналогічний показник становить 0,2%.

Що необхідно для успішності ломбарду

Перш за все, це вдалий вибір місця. Якщо воно підібрано вірно, вже протягом першого місяця роботи можливе отримання непоганого прибутку. Причому, він буде поступово зростати, оскільки про існування нової кредитної установи дізнається все більшу кількість людей. Ломбардний бізнес має безперечні переваги:

  • невисока конкурентність ринку;
  • невисокі ризики збитків;
  • відсутність необхідності в просторому приміщенні;
  • високий рівень доходів, який з часом зростає.

Питання правильної організації роботи

Перше, що радять фахівці www.lombardparus.com — це уважно вивчити всі правові аспекти. Ліцензування та реєстрація - досить складні процедури. Крім того, потрібно знати зміст всіх нормативних документів, що стосуються роботи кредитного закладу цієї категорії. Найкраще місце для подібної установи - спальний район міста. Відкритися в будівлі великого торгового центру - не є найкращою ідеєю, оскільки багато людей не афішують факт користування ломбардом.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх