ІБК «ОБРІЙ» завершить будівництво чужого довгобуду на Дорогожичах

ІБК «ОБРІЙ» завершить будівництво чужого довгобуду на Дорогожичах

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» взяла зобов’язання завершити будівництво чужого довгобуду по вулиці Елены Телиги 25 в столиці України. У 2019 році вона розпочала роботу, давши назву споруджуваного комплексу - «Uno City House».

Історія будинку

Біля станції метро «Дорогожичі» довгий час стояв недобудований будинок. Місцеві жителі щодня бачили перед собою тільки перший поверх будинку по вул. Олени Теліги 25. Хоча, за проектом там давно мав стояти 25-ти поверховий будинок. Про те, щось пішло не за планом. Забудовник, який повинен був завершити будівництво, збанкрутував. Проект завершення будинку завмер, і об'єкт потрапив до списків довгобудів Києва. Займав «почесні» позиції серед законсервованих будівельних об'єктів. Минуло 10 років, а будівництво так і не почалося. В результаті, зобов'язання завершити будівництво взяла інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ».

У 2019 році компанія активно почала працювати над проектом будинку. На паркані з'явилася табличка, де було вказано новий паспорт будівельного об'єкта. Всередині почала кипіти робота, заробили машини, розпочався процес будівництва. Це був кінець ситуації, коли на об'єкті збиралися асоціальні елементи, оскільки будівля пустувала і за цим ніхто не стежив. З цієї причини часто траплялися пожежі, які завдавали чимало неприємних сюрпризів місцевому населенню. Сподіваємося, тепер ситуація зміниться на краще.

Друге дихання

У 2016 році ІБК ОБРІЙ придбав цей об'єкт незакінченого будівництва. Розпочав розробляти документацію, вивчати об'єкт, здійснювати дослідження для повної інформації що зроблено і що необхідно зробити для завершення будівництва. Зазначимо, що зробити треба багато, оскільки був зведений лише один поверх житлового будинку. За словами представників компанії, ризик брати такий об'єкт був досить великий. Оскільки набагато простіше взяти новий проект, ніж закінчувати старий. До того ж, чужий від сторонньої компанії. Але представники компанії усвідомлювали наслідки та можливі ризики, та все одно узялися за проект.

Надалі були узгоджені офіційні документи для початку будівельних робіт. На сьогодні на будівельному майданчику кипить робота, тому незабаром житловий комплекс повинен зустріти нових мешканців.

Uno City House – дім нового формату

Під час аналізу будівельного об'єкта і складання документації, проект будинку було змінено. Кількість поверхів залишиться – 25 поверхів. Але, в будинку на підземному поверсі з'явиться паркінг. На даху передбачено місце для відпочинку – тераса. На першому поверсі довгобуду розташуються необхідні і найбільш популярні інфраструктури для мешканців. Зокрема, аптека, відділення банку, магазин, салон краси. На другому поверсі плануються офіси. Тому, мешканці будинку мають можливість влаштуватися на роботу.

З 3-го і по 25-й поверхи запроектовано житлові квартири. На останніх двох поверхах, на 24 –ому і 25-ому дворівневі приміщення. На даху буде тераса, якою зможуть користуватися усі мешканці будинку. Заплановано три швидкісних ліфтів для підойму жителів.

 

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх