За якими критеріями обирати адвоката?

За якими критеріями обирати адвоката?

Консультація адвоката – важлива справа, особливо коли питання стосується сімейного, громадянського чи навіть кримінального кодексу. До вибору цього фахівця слід підходити уважно. Необхідно знати, за якими критеріями обирати на які нюанси звертати увагу. Добру репутацію має адвокатське бюро Сергія Лисенка https://www.absl.org.ua/advokat-v-irpeni/.

Основні фактори вибору фахівця

Існує багато адвокатських бюро, спеціалісти яких пропонують свою юридичну допомогу у вирішенні різних питань. Тому обрати фахівця може бути непросто. Основний критерій, на який треба звертати увагу – це спеціалізація. Деякі адвокати займаються виключно сімейними справами, тоді вони не зможуть надати допомогу у вирішенні кримінальних чи правових справ. А деякі навпаки мають широкий спектр діяльності. Тому спочатку треба поцікавитися, які саме послуги надає той чи інший фахівець.

Окрім спеціалізації, не менш важливими критеріями вибору адвоката вважаються:

  • Досвід роботи – чим більше досвід, тим краще, але в той же час молоді фахівці, які працюють не так давно, але мають відмінну репутацію, також будуть гарним варіантом.
  • Гарантії, що обіцяє спеціаліст – стовідсоткова гарантія вирішення питання має навіювати підозру, так само и відсутність будь-яких обіцянок, бо справжній професіонал може чесно зважити всі ризики.
  • Ціна – консультація адвоката завжди коштує дешевше, ніж подальші послуги.
  • Успішність – щоб отримати юридичний захист, треба довіряти фахівцю, що буде займатися справою, тому слід дізнатися про репутацію та знайти реальні відгуки клієнтів.

На що ще звертати увагу

Щоб отримати відповідь на всі питання, треба ретельно підготуватися до першої консультації. Адвокат, який її буде проводити, не знає всієї ситуації, тому варто подумати, як її описати та які питання задавати. Метою первинної консультації є пошук вирішення шляхів проблеми. Спеціаліст розповідає про те, які права має клієнт и як ними скористатися найкраще. Але останнє слово завжди залишається за клієнтом.

Знайти адвоката, якому можно довіритися важливо ще й тому, що звертаючись до спеціаліста, люди не хочуть розголошувати свою проблему третім особам. Поняття адвокатської таємниці захищає їх право на конфіденційність. Це положення підтверджується Законом України.

Записатися на онлайн чи особисту консультацію до адвокату з великим досвідом можно на сайті https://www.absl.org.ua/. Щоб юридичне питання вирішилося швидко, а найважливіше у вашу користь, треба діяти негайно. А заручившись допомогою фахівця, можна бути впевненим, що він знайде та запропонує найкращі шляхи вирішення проблем.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх