В Одесі пролунав гучний вибух

В Одесі пролунав гучний вибух

Вибух, який трапився сьогодні, 27 грудня, вночі в Одесі, було чутно навіть у найвіддаленіших районах міста. Як стало відомо, у результаті надзвичайного випадку загинула людина. 

Як стало відомо, вибух пролунав на Сегедський, але його чули далеко за межами епіцентру. Користувачі Одеського форуму стосовно цієї новини повідомляють, що для багатьох ранок був неспокійним, оскільки у результаті вибуху у деяких розбивалися вікна, у деяких увімкнулась сигналізація на автівці, у деяких тремтіла підлога. Один з користувачів форуму розповідає, що вночі прокинувся з дружиною від якогось звуку, який був схожий на вибух. Але це був не звичайний звук, від нього трусився весь будинок. Подружжя почуло вибух на 3-й станції Фонтанської дороги. 

Інші форумчани чули звуки вибуху в Черемушках, у центрі міста, а також у найближчих селищах міського типу. Користувачі пишуть, що спрацювала сигналізація на машинах на Адміральскому, було чутно вибух на Дмитріївці. Мешканців та припарковані автівки вибух розбудив у Малиновскому районі міста. Як з’ясувалося, Черемушки та епіцентр надзвичайної ситуації розподіляли 2,5 км приблизно. Однак, надзвичайна подія розбудила навіть мешканців найбільш віддаленого Київського району. Мешканка поділилася, що на Таїрово вибух було чутно дуже чітко, здавалося під вікнами розірвалася справжня граната. 

Про потужний вибух та загиблу людину повідомив Володимир Шаблієнко, начальник пресс-центру МВС України в Одеській області. Як з’ясувалося, виходячи з характеру травм на тілі загиблого, він мав повний контакт з вибухівкою. Особистість загиблого встановлюється. За попередніми даними криміналістів, вибух стався під час транспортування вибухового пристрою. Наразі у розслідуванні цього випадку задіяні всі служби міліції.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх