В Іршаві досі існують мобільні злочинники, а Мукачівщина отримає посилену охорону

В Іршаві досі існують мобільні злочинники, а Мукачівщина отримає посилену охорону

На Мукачівщині буде приділено більш пильна увага громадському порядку. Правоохоронці посилять охорону громадського порядку, а також безпеку громадян. Зазначимо, що ці новини Мукачева принесли зростання в два рази патрулів. Пішки та на автомобілях вони будуть забезпечуватимуть порядок в Мукачівському районі цілодобово. У цій справі їм допомагатимуть громадські формування, в які входять активісти.

І. Гладинець - інспектор Мукачівського міськвідділу міліції розповів, що формат співпраці в районі міліції та громадян зможе сприяти тому, щоб довіра населення до  правоохоронної системи була відновлена і стала більш ефективною.

Готовність співробітників Мукачівського міськвідділу перевірив начальник громадської безпеки міськвідділу міліції Мукачева В. Анталовський, а потім - провів інструктаж. Речниця міськвідділу Н. Машіко акцентувала увагу, що він нагадав підлеглим про те, як важливо дотримуватися заходів особистої безпеки протягом затримання правопорушників, а також закликав дотримуватись закону, не забуваючи чемно ставитися до громадян.

Іршава має новини Закарпаття кримінального напрямку. Там відбувся черговий випадок телефонного шахраювання. Жертва - 21-річний хлопець, який живе в с. Імстичево (Іршавський район). Зі слів потерпілого, він отримав СМС-повідомлення, в якому повідомлялося, що чоловік виграв коштовну іномарку. Зателефонувавши на той номер, з якого йому надійшла СМС, стало зрозуміло, що отримати виграш він зможе, лише якщо швидко перерахує гроші на вказаний рахунок (буцімто для оформлення документів). Зробивше це, хлопець більш додзвонитися на номер організаторів «акції» не зміг. Прождавши два тижні в марній надії на те, що йому дадуть авто чи хоча б подзвонять, іршавчанин звернувся за допомогою до райвідділу міліції. Зараз злочинника шукають  правоохоронці.

Тих, хто бажаєте дізнатися всі економічні новини Ужгорода, зацікавить інформація про електронні ключі. Завдяки ним можна звітувати онлайн. Це - новинка минулого року у подачі звітності. Її обирає все більш закарпатських підприємств та підприємців. В 2014р. Акредитованим центром сертифікації ключів ДФС у Закарпатській області було видано приблизно 14,8 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

Цифровий підпис зробив звітування зручнішим та простішим. Форми електронної звітності треба подати до Пенсійного фонду, органів ДФС, Державної статистики. А безкоштовний електронний підпис видадуть відділення Акредитованого центру сертифікації ключів.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх