Чи є майбутнє у кінного спорту в Україні?

Чи є майбутнє у кінного спорту в Україні?

Незалежності України вже більше двадцяти років. За цей час відбулося багато подій та змін, які стосуються різних напрямків життя. Зокрема, спорту, кінного спорту. На початку 90-х стан його був важким. Якщо казати точніше, то його не було зовсім. Зараз все інакше. Кінний спорт добре себе зарекомендував і велика заслуга у цьому Федерації кінного спорту України. До речі, вона працює з 1991. А очолював організацію Олександр Оніщенко (2002-2013рр.), який є майстром спорту міжнародного класу з конкуру. З цього періоду починається новий етап в діяльності Федерації кінного спорту. Вона виходить на зовсім інший міжнародний рівень, динамічно розвивається, досягає свого апогею. Проте не можна сказати, що він зупинився в розвитку. Навпроти - продовжується досі.

Хотілось б зупинитися трохи детальніше на особі Олександра Оніщенка. Так, його захоплення кінним спортом на професійному рівні почалося в 1998р. Наступний рік він витрачає на активні тренування, бере участь у змаганнях національного, міжнародного рівня. З 2000р. є власником кінного заводу у Бельгії та починає впроваджувати програму підготовки за межами країни резервних спортсменів національної збірної. Допомагає їм фінансово для того, щоб їх могли тренувати кращі європейські спеціалісти.

У 2002р. Олександра Романовича висунули на посаду Президента Федерації кінного спорту країни. За шість років Національна збірна (яку він сам формував) вперше за історію займає 12-те місто на Олімпіаді (Китай). Оніщенко і особисто виступив за Україну в 2008р (в дисципліні конкур). Захищав честь своєї країни спортсмен і через чотири роки на Олімпійських літніх іграх (Лондон).

Що ж стосується безпосередньо самої Федерації, то дуже важливо, що вона визнає принципи, цілі та задачі олімпійського руху та сприяє тому, щоб вони були реалізовані в Україні. Зокрема організація розвиває в країні кінний спорт, підвищуючи рівень майстерності вершників для того, щоб вони досягали на міжнародній арені відмінних результатів. При цьому, на жаль, єдиної системи підтримки даного виду спорту в Україні немає. Проте Федерація взаємодіє з державними установами та спонсорськими організаціями, і ця співпраця вселяє надію на те, що в майбутньому можна буде розраховувати на високі спортивні успіхи.

Джерело http://www.unian.net/common/998834-aleksandr-onischenko-natsiya-kotoraya-vnosit-svoy-vklad-v-razvitie-konnogo-sporta-ukazyivaet-na-svoyu-vyisokuyu-kulturu.html

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх