Туристичний маршрут Львова на автомобілі

Туристичний маршрут Львова на автомобілі

Кожен, хто хоча б раз був у Львові, закохується в це місто. Недарма є думка, що Львів – музей, який знаходиться під відкритим небом. Гуляти там можна цілими днями, хаотично ходячи по колу, і все одно на своєму шляху ви будете зустрічати унікальні будівлі, пам’ятники та будівлі, які з’явились декілька століть тому. Ми радимо вам перед відправленням у поїздку щось почитати про Львів, щоб знати про основні місця та обов’язково їх відвідати. Взяти машину на прокат можна, скориставшись послугами цієї http://www.autoprokat.net.ua/ компанії.

Маршрут починаємо з того місця, яке вам буде зручніше. Але ми вам рекомендуємо дати старт своїй екскурсії одразу від залізничного вокзалу, їдучи вулицею Городоцькою. Бо на вокзал теж варто подивитись. Місцеві називають цю будівлю перлиною будівництва транспортних вузлів початку двадцятого століття (фото 1).
Туристичний маршрут Львова на автомобілі - фото 1
Далі їдемо австрійською, старою частиною Львова. І одразу ви будете приворожені красою привокзальної церкви Св. Єлизавети і Ольги, будівля якої має високі шпилі. Вночі вона взагалі шикарна, бо шпилі підсвічуються, але удень на кришу церкви можна піднятись та роздивитись місто з цієї висоти (фото 2).
Туристичний маршрут Львова на автомобілі - фото 2
Потім відвідуємо перлину вітчизняного бароко - собор св. Юра, який побудовано у вісімнадцятому столітті. Неподалік – вулиця імені Степана Бандери, та саме пам’ятник цьому визначному діячу. Роздивитись ще можна і Національний університет імені Франка.

Далі проїжджаємо по центральній вулиці, потрапляємо в давнішу частину міста – Підзамче, яке вражає храмами тринадцятого століття. Роздивитись тут є що, окрім храмів є багато цікавіших будівель, кав’ярень, ресторанів, музеїв, які варто відвідати. Пропонуємо вам залишити авто та ходити тут пішки. На це вам знадобиться багато часу, бо місць, які варті уваги – величезна кількість (фото 3).
Туристичний маршрут Львова на автомобілі - фото 3
Відвідайте музей найстарішої аптеки, де виставлені цікаві скляночки, касові апарати, різноманітні ваги та багато ще чого цікавого (фото 4), побувайте у копальнях кави, де обов’язково варто прикривати голову спеціальною каскою.
Туристичний маршрут Львова на автомобілі - фото 4
На стіні одного з будинків площі Ринок можна знайти так званий ланцюг для сварливих дружин. Вважається, що жінок приковували до цієї стіні, щоб залишити подумати про поведінку. Якщо ви вже в центрі, то зайдіть обов’язково до міської Ратуші (фото 5). Вузькими сходами піднімаємося на висоту більше ніж шістдесят метрів та робимо традиційне фото львівської краси.
Туристичний маршрут Львова на автомобілі - фото 5
У Львові є дуже багато виличних скульптур, вони майже всі розраховані на те, щоб туристи їх гладили, терли та торкалися, та одночасно загадували бажання. Так у домініканському соборі туристи труть палець, а також ніс Никофору Дровняку, лемківському художнику. Щось потерти, посидіти на стільці та залишити дрібні гроші можна біля ресторану «Гасова лямпа», де також є скульптура, яка зроблена на честь винахідників лямпи. Будьте впевнені, що саме у цьому ресторані вас нагодують дуже смачно (фото 6).
Туристичний маршрут Львова на автомобілі - фото 6
Потім виїжджаємо прямо на Замкову гору – маршрут дозволяє. І перед нами  і оглядаємо панораму цього чарівного міста з висоти пташок. Якщо потім проїхати Личаківською вулицею за трамвайним шляхом міські оборонні вали, а також Порохову вежу, яка побудована в шістнадцятому столітті, а також ще деякі старовинні храми (які, в місті на кожному кроці - авт),  то ми опиняємося Личаківському цвинтарі. Це одно з найвідоміших кладовищ на всьому світі. Ця земля прийняла близько трьох мільйонів поховань.

Щоб роздивитись усе цікаве, що є у Львові, вам знадобиться декілька днів, бо ми ще не згадували Шевченківський гай, музей побуту, відому «Криївку», Оперний театр (фото 7), пивоварню, Будинок Архітекторів та багато ще чого цікавого. Тож розрахуйте власний маршрут та отримуйте справжнє задоволення!
Туристичний маршрут Львова на автомобілі - фото 7

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх