Хто бажає відпочивати взимку у Карпатах?

Хто бажає відпочивати взимку у Карпатах?

Плануючи відпочити взимку, наприклад, коли припала саме на цей час чергова відпустка, слід уважно вивчити пропозиції ринку туристичних послуг, аби не помилитися з вибором. Хоча якщо брати варіанти у межах України, то можна сказати точно, що всі напрямки ведуть у Карпати. Інша справа, де саме ти вирішиш провести зимовий відпочинок в Карпатах, та все одно саме ці гори – від підніжжя до верхівок – ніби кличуть тебе, запрошують у свій чарівний світ із дивовижно красивою природою, гірськолижними курортами тощо. До того ж, тут чудово не тільки провести відпустку, а ще й відсвяткувати новорічні свята зі своїми рідними. Такий подарунок собі та своїм близьким дозволить набратися непередаваних на словах емоцій і вражень, а також посприяти оздоровленню. Достатньо просто подихати свіжим гірським повітрям, попити чистої водиці із гірських джерел, зайнятися зимовими видами спорту тощо.

Обираючи місця для відпочинку у Карпатах із прекрасною його організацію та відмінним сервісом, варто звернути увагу на еко-курорт «Ізкі». Саме тут є все, що необхідно кожному відпочиваючому, котрий бажає поєднати активні форми дозвілля із релаксацією та приємними враженнями. Поряд із котеджами для проживання відпочиваючих знаходяться кілька якісних гірськолижних трас. На гірські верхівки можна дістатися одним з підйомників – крісельним чи бугельним. Окрім лижних розваг, http://www.izki.com.ua може запропонувати й багато інших можливостей цікаво та весело відпочити. Навіть заповзяті екстремали за бажанням знайдуть додаткові можливості підняти рівень адреналіну у своїй крові, наприклад, граючи в пейнтбол чи літаючи високо в повітрі на параплані. Також бажаючи завжди можуть подивитися на мальовничий карпатський край із гірськими масивами, лісами тощо з висоти пташиного польоту, просто скориставшись послугою вертольоту. А влітку, до речі, можливості і взагалі майже безкрайні.

Курорт «Ізкі» має статус екологічного, оскільки сюди їздять не просто відпочити, а водночас відновити сили та життєву енергію, оздоровитися.

Еко-курорт у Міжгір’ї подарує дійсно комфортабельний відпочинок. Гості зможуть відвідувати сауну та побувати на професійному масажі, скористатися різноманітними СПА-пропозиціями. Окрім того, можна також взяти участь і у різноманітних майстер-класах та загалом дізнатися багато нового про культуру карпатського краю.

Підготовлено за інформацією з izki.com.ua.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх