Купити міжкімнатні двері: як обрати варіант для сучасного інтерʼєру

Купити міжкімнатні двері: як обрати варіант для сучасного інтерʼєру

Сучасні інтерʼєри відзначаються оптимальним поєднанням естетики та практичності, тому всі елементи простору працюють на цей симбіоз. Якщо вам треба купити міжкімнатні двері для інтерʼєру техно, хай-тек, модерн чи еклектика, обирайте одне з брендових полотен від українських виробників. По-перше, це дозволить вам зекономити – аналогічні моделі від європейських фабрик коштуватимуть у рази дорожче. По-друге, національні компанії суттєво розширили асортимент брендових моделей – у каталогах можна знайти вдалі варіанти під будь-який актуальний стилістичний напрям.

Дизайнерські особливості дверей

На відміну від класичних моделей, для яких характерна помпезність, яскравий декор і елітарний стиль, полотна в сучасних дизайнах є простими та лаконічними. Вони лише підкреслюють естетичну функціональність простору. Міжкімнатні двері в Києві відзначаються такими особливостями:

 • однотонний колір;
 • геометричні лінії, в оздобленні та декорі відсутні складні візерунки та хитромудрі орнаменти;
 • скляні вставки;
 • матові та глянцеві поверхні;
 • візуально легкий вигляд (такі конструкції не повинні красти вільний простір, а навпаки максимально його розвантажувати);
 • концептуальна гнучкість (одне й те ж полотно можна використовувати для різних стилів: хай-тек, модерн, лофт тощо);
 • використання незвичайної конструкції (в сучасних індустріальних і технологічних оселях часто використовують незвичні способи відкривання, наприклад, розсувні, рото-, маятникові варіанти).

Ще одна перевага, яку надають такі двері міжкімнатні – ціна. Завдяки сучасним технологіям і матеріалам виробники можуть запропонувати оптимальну вартість у середньому ціновому діапазоні. Одна з найбільших мереж спеціалізованих салонів “Центр Дверей” пропонує великий вибір міжкімнатних дверей для сучасних дизайнерських стилів за оптимальною ціною.

5 причин робити вдалі покупки в “Центрі Дверей”

Чим більше дверей ви переглядаєте, тим складніше зупинитися на одному варіанті. Тому логічніше надавати перевагу не тільки великому вибору полотен, а й додатковому сервісу, який пропонує компанія. У “Центрі Дверей” це:

 • безкоштовний виїзд спеціаліста, який заміряє дверну пройму;
 • можливість замовити нестандартні розміри;
 • консультація професійного дизайнера, який може створити візуалізацію нового інтерʼєру з міжкімнатними дверима;
 • швидкий та якісний монтаж конструкції з дотриманням усіх будівельних норм і стандартів;
 • у разі необхідності ви можете замовити реставрацію дверного полотна у досвідчених майстрів компанії.

“Центр Дверей” – це найбільша колекція сучасних дверних полотен від найкращих брендів “Новий стиль”, “Terminus”, “Korfad”, “Rodos”, “Верто”. Консультанти допоможуть обрати вдалий варіант під будь-який інтерʼєр, дадуть відповіді на всі додаткові запитання та оформлять швидку й безпечну доставку в будь-яке місто країни.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх