Штучний камінь – гарний вибір для втілення оригінальних інтер’єрних рішень

Штучний камінь – гарний вибір для втілення оригінальних інтер’єрних рішень

Природний камінь в інтер'єрі завжди виглядав дорого і естетично. Однак такий будівельний матеріал сьогодні не кожному по кишені, та й є певні вимоги до його використання в якості облицювального всередині і зовні будинку. Чудовою альтернативою натуральному з неменшою естетичною складовою вважається штучний камінь, який нерідко виготовляється з гіпсу. Причому, такий будівельний матеріал має й ряд переваг, які роблять його ще більш бажаним при реалізації інтер’єрних рішень, ніж натуральний камінь. Водночас ще варто з’ясувати, скільки коштує ремонт квартири за умови використання одного за названих облицювальних матеріалів. Хоча слід розуміти, що не тільки кладка каменя – натурального чи штучного – має враховуватися в загальний кошторис. Витрати підуть на власне виконання робіт, на придбання додаткових будівельних матеріалів. До того ж, не можна залишати поза увагою необхідність у демонтажних роботах та прибиранні будівельного сміття. Порахувати все це, нічого не забувши, допоможе експертний будівельний портал №1 http://budzon.com.ua/ua/shop/product/skilki-koshtue-remont-kvartiri.

Плануючи все-таки використовувати натуральний камінь, не можна забувати про його чималу вагу, через що застосування його можливе лише при дійсно міцному і надійному фундаменті, а інакше доведеться вдатися до додаткових будівельних робіт, а це знов-таки додаткові витрати. До того ж, обробка і кладка натурального каменя – це процес, що вимагає певних навичок і спеціальних інструментів. Так і самостійно з подібною роботою навряд чи вдасться впоратися, певно, знадобиться допомога кваліфікованих фахівців з квартирних ремонтів тощо.

Інша справа – гіпсовий камінь, який може спочатку виготовлятися певної форми та розмірів, має малу вагу і відрізняється чудовими характеристиками міцності, що робить можливим його застосування при зовнішній і внутрішній обробці стін повністю або лише певних на них ділянок.

Декоративний гіпсовий камінь приваблює цілим спектром істотних переваг, зокрема високими показниками екологічності. Плити певної форми і розмірів здатні «дихати», при цьому володіючи прекрасними тепло- і звукоізоляційними характеристиками. Впоратися з монтажем штучного каменю можливо і самотужки при незначних навичках проведення будівельних і ремонтних робіт, що дозволить зекономити на витратах із сімейного бюджету. І найголовніше – будь-яке приміщення заграє після обробки таким матеріалом новими фарбами, варто лише обрати привабливе для себе інтер’єрне рішення, а гіпсовий камінь допоможе у його реалізації.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх