Основні принципи пристрою віртуального каталогу автозапчастин

Основні принципи пристрою віртуального каталогу автозапчастин

Зростання покупок в мережі викликав стрімке зростання електронної комерції. Масово відкриваються різні ресурси, де є товари практично будь-яких груп. Користувачі можуть вибирати потрібні їм речі, користуючись віртуальним каталогом, де представлена докладна інформація про товари.

Автозапчастини - досить специфічний товар і про це добре відомо представникам ринку автомобільних товарів. Власники інтернет магазинів систематично стикаються з подачею інформації клієнтам про деталі. Пов'язано це з особливостями ринку автозапчастин, який величезний і дуже заплутаний.

Для ідентифікації автомобілів і деталей до них, в дилерських центрах організовано професійний підхід. Вони забезпечені необхідною інформацією щодо ідентифікації автомобілів та підбору деталей. Але деякі користувачі налаштовані на те, щоб купувати запчастини дешевше, тобто в обхід дилерів, що в дійсності відбувається все частіше. Як вони це роблять?

Основні принципи пристрою віртуального каталогу автозапчастин - фото1

Як купити запчастини для автомобіля самому і не помилитися

Повертаючись до теми дилерів, потрібно згадати про те, що в їх розпорядженні є спеціальні програми - електронні каталоги EPC, де представлені всі дані про коди, схемах автомобілів, вживаності деталей і їх цінах.

Оскільки кожна деталь має код, введений виробником для кращого їх обліку, то введення такого VIN-коду дозволяє дилеру знайти автомобіль і підібрати необхідні запчастини до нього. Така інформація є закритою, але все ж з'являється в мережі на деяких сайтах у вигляді адаптованих версій.

Скориставшись подібною програмою, користувач мережі може сам замовити автозапчастини, не користуючись послугами дилера. Які складнощі підстерігають шукача?

  • Він виявляє, що переклад технічних термінів непосильний, навіть при знанні декількох іноземних мов;
  • Вибір запчастин викликає труднощі, оскільки виявляється неоднозначним через наявність кількох кодів у однієї деталі;
  • Він ризикує зробити помилку і не хоче втратити час і гроші.

У підсумку, інформація, якою користуються дилери, не зовсім зрозуміла звичайному користувачеві і на те є об'єктивні причини. Можна ризикнути і замовити запчастини. А можна пошукати інший спосіб. Але який?

Основні принципи пристрою віртуального каталогу автозапчастин - фото2

Віртуальний каталог Avto.Pro

Каталог https://avtopro.ua розроблявся 20 років, щоб стати універсальним зрозумілим кожному. З проблемою правильної ідентифікації запчастин для замовлення стикаються навіть професіонали.

Іноді інформації VIN-коду може не вистачити і для розшифровки складних кодів потрібні додаткові джерела інформації, і доводиться звертатися до виробників. Оскільки неправильний замовлення запчастини веде до втрати часу і невдоволення клієнта, ймовірність помилки необхідно зводити до нуля.

В даний час створено універсальний і адаптивний каталог, зрозумілий кожному. Його власне дерево складається з чотирьох кроків. Всі абревіатури, виноски і скорочення з оригінальних каталогів переведені на зрозумілу мову, що захищає замовника від помилки.

Видео

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх