Аналіз на антимюллерів гормон (АМГ) у Києві у лабораторії ІГР Лаб

Аналіз на антимюллерів гормон (АМГ) у Києві у лабораторії ІГР Лаб

АМГ - специфічний жіночий гормон, який виробляється у організмі з моменту статевого дозрівання. Концентрація гормону вказує готовність жіночого організму до відтворення дітей, дозволяє оцінити фертильність. Зниження концентрації АМГ у крові найчастіше говорить про різні захворювання і патології яєчників.

АМГ - що це таке?

АМГ - гормон, який у нормі утворюється у жіночому організмі при нормальній роботі жіночих статевих залоз. Синтез гормону відбувається у яйцеклітинах у періоди їх дозрівання. Саме тому концентрація АМГ - нестабільна, змінюється величина, яка залежить не тільки від фази менструального циклу, а також від віку жінки.

У пацієнток у період менопаузи АМГ у крові не визначається.

Найбільша концентрація рівня гормону візначається у жінок у період від 20 до 30 років. Це час вважається найбільш сприятливим для відтворення нащадків.

Зниження концентрації АМГ у організмі може викликати порушення фертильності і проблеми з зачаттям дитини. Зміни показника у бік зменшення вимагає додаткової діагностики жінки.

Аналіз крові перед проведенням процедури ЕКЗ

Проводиться таким же чином, як і аналізи крові на інші види гормонів. Аналіз на АМГ оцінює оваріальний резерв - кількість фолікулів, з яких виходять ооцити.

Аналіз на рівень АМГ завжди призначається перед проведенням ЕКЗ, а також у процесі діагностики раннього клімаксу.

Забір крові для дослідження проводиться строго на 3-5 день менструального циклу. Якщо з якихось причин жінка не може сдати аналіз у зазначені терміни, дослідження переноситься на наступний місяць.

Здавати кров на АМГ слід у наступних випадках:

  • підозра на безпліддя - відсутність вагітності протягом 12 місяців повноцінного статевого життя;
  • невдалі спроби штучного запліднення у анамнезі;
  • уповільнене статеве дозрівання, передчасне старіння яєчників;
  • контроль результатів гормональної терапії;
  • безпліддя невстановленого генезу.

Підготовка до здачі аналізу на АМГ (Антимюллерів гормон)

Специфічної підготовки до лабораторної діагностики не потрібно. Однак, щоб результати аналізу були максимально точними, слід дотримуватися деяких правил:

  • за 3 години до забору крові відмовитися від прийому їжі;
  • за 2 доби до аналізу припинити прийом гормонів (за погодженням з лікуючим лікарем);
  • виключити інтенсивні фізичні навантаження, стреси, психоемоційне перенапруження за 1 добу до діагностики;
  • не курити за 3 години до здачі крові на аналіз.

Як матеріал для дослідження виступає венозна кров пацієнтки. Чим нижче рівень АМГ у крові, тим менші шанси у жінки завагітнити, виносити і народити дитину.

Здати кров на АМГ (Антимюллерів гормон) ви можете у лабораторії IGR LAB в Києві. Ми пропонуємо якісну лабораторну діагностику відповідно до європейських стандартів якості. Дослідження проводять досвідчені лікарі-лаборанти за допомогою сучасного обладнання і якісних витратних матеріалів.

Ви можете здати аналіз у будь-який зручний час і отримати результати дослідження безпосередньо у лабораторії або в електронному вигляді.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх