Led стрічка в Харкові: популярне світлотехнічне рішення

Led стрічка в Харкові: популярне світлотехнічне рішення

Led стрічка в Харкові - улюблений інструмент для організації стильного підсвічування багатьох дизайнерів. Вона дозволяє швидко і просто розставити акценти на найоригінальніших елементах декору. Світлодіодна стрічка - це гнучка, тонка діелектрична основа, на якій з одного боку розміщений клей, а з іншого кристали, доріжки які проводять струм і інші електронні елементи. Використовується дана продукція не тільки для організації стильних інтер'єрів, але і для ефектної підсвічування рекламних вивісок, а також елементів ландшафтного дизайну.

Організувати висвітлення за допомогою світлодіодної стрічки можна в будь-якому приміщенні, адже продається вона на метраж. На сьогоднішній день існує три класифікації, за якими діляться дані товари на різні групи:

  • за кольором світла: кольорові варіанти (RGB) і однотонні рішення;
  • за рівнем пиловологозахишенності (для внутрішнього і зовнішнього використання);
  • по потужності (на потужність диодной продукції впливає кількість діодів на метр. Найпопулярнішими є рішення з 60 кристалами на 1 погонний метр, хоча при бажанні можна купити варіанти з 120 діодами).

Причини купити світлодіодні стрічки в Харкові

Світлодіодні стрічки в Харкові купити варто з кількох причин. Перш за все, ці вироби володіють низьким показником енергоспоживання. Крім того, гнучкі конструкції дозволяють без особливих труднощів втілити в життя самі незвичайні дизайнерські задумки. Для їх нормальної роботи необхідно робоча напруга 12 В, а значить потрібно понижуючий трансформатор. Світлодіодні стрічки відрізняються високим показником кольору і довгим терміном роботи. Крім того, їх можна розміщувати навіть на нерівних поверхнях, оскільки кріплення здійснюється за рахунок надійної клейкою основи. Деякі типи товарів кріпляться за допомогою скоб.

Вибираючи світлодіодні стрічки, важливо приділити увагу показнику захисту від вологи і пилу, особливо, якщо мова йде про організацію підсвічування в кімнатах з високою вологістю. Також варто звернути увагу на тип світіння тієї чи іншої продукції. Так, існують вироби з фронтальним і бічним світінням. Перші переважно використовуються в домашніх інтер'єрах, а також для підсвічування рекламних щитів. Моделі з бічним світінням застосовуються коли потрібно направити світловий промінь паралельно поверхні, на якій розміщена стрічка.

Світлодіодні стрічки купити в Харкові за пару кліків

У Харкові купити світлодіодні стрічки найрізноманітніших типів можна всього в пару кліків. В інтернет-магазині LED-Storm представлений величезний вибір диодной продукції різних класів, що дозволяє підібрати найбільш підходящі варіанти в залежності від ситуації і побажань клієнта. На сайті є як рішення для внутрішнього підсвічування, так і варіанти для організації зовнішнього освітлення.

Різні типи товарів, доставка по всій Україні, оптимальні ціни, професійна допомога - купувати світлодіодні стрічки тут просто.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх