Бітрікс 24 – що це і кому підійде

Бітрікс 24 – що це і кому підійде

Бітрікс24 – це набір інструментів для ефективної роботи компанії. Завдяки автоматизації, керівник та підлеглі підвищать свою продуктивність і виконають поставлені завдання вчасно. Як це працює?

Складові системи оптимізації

Обираючи управління проектом за допомогою Бітрікс24, компанія матиме багато переваг, що змусять конкурентів поступитися. Керівник лише ставить завдання і вказує на відповідального за виконання, а далі робота Бітрікс24, - система буде нагадувати підлеглим про терміни та показуватиме ступінь реалізації справи. Час забути про плакати зі стікерами та календарі з обведеними датами. Всі ці функції надані в Бітрікс24:

 • Кабман – віртуальна дошка, що застосовується для роботи з проектами. за допомогою фільтру вибирайте потрібний проект та працюйте групами. Кожен з учасників зможе корегувати та вносити зміни до загальної справи, а керівник матиме змогу контролювати час виконання.
 • Діаграма Ганта – інструмент, контролюючий терміни роботи над проектами та завданнями. Діаграма представлена у вигляді блоків, розподілених по датах. Встановити терміни виконання дуже легко, досить поставити нове завдання, ввести дату початку роботи і бажану дату закінчення. Терміни можна змінити, якщо робота була зроблена раніше або навпаки, завдання вимагає більшого кількості часу.Також в цій діаграмі можна пов'язати завдання між собою, таким чином, змінивши дату виконання основного завдання, автоматично зміниться і дата залежного. Можливість змінювати дату виконання роботи контролює керівник.

  Бітрікс 24 – що це і кому підійде - фото1

 • Мій план – ця функція дуже зручна для планування особистого часу. Враховуючи всі свої справи, можна встановити індивідуальний план, який не бачитимуть інші співробітники. Та майте на увазі, що ваш особистий план немає впливу на основні дедлайни, тому виконати роботу потрібно по встановленому терміну керівника.

  Бітрікс 24 – що це і кому підійде - фото2

 • Шаблони завдань – дають змогу марнувати менше часу на виконання справ, які повторюються.
 • Жива стрічка – це інструмент, який дозволяє колегам спілкуватися між собою під час роботи. Новини компанії, обговорення важливих питань, коментарі та лайки за типом соціальних мереж, – все спрямоване на зручність та плідність работи.

  Бітрікс 24 – що це і кому підійде - фото3

 • Чат та дзвінки – допомагають детально зрозуміти поставлене завдання. Користуючись функцією «демонстрація екрану» керуючий має змогу наочно проінформувати підлеглих.

CRM Бітрікс 24

CRM Бітрікс24 – це програмне забезпечення, яке сприяє поліпшенню взаємовідносин з клієнтами. CRM працює з покупцем починаючи з першого листування і до укладення угоди. Система спрямована на поліпшення маркетингу та підвищення продажів. Жоден покупець не буде загублений, тому що система зберігає всю інформацію про нього.

Бітрікс24 – ваш помічник у веденні бізнесу. Важливою перевагою є те, що на відміну від інших варіантів програмних забезпечень, Бітрікс24 не вимагає тривалих установок і подальшого техобслуговування, а вся інформація компанії зберігається в хмарі. Вартість Бітрікс24 залежить від розмірів вашої компанії. Так для невеличких, починаючих компаній з кількістю працівників до 12, Бітрікс24 пропонує безкоштовне забезпечення. А якщо співробітників вже близько 50, то обирайте популярний пакет послуг «Команда» та отримуйте 100 Гб місця в хмарі.

Оптимізуйте роботу, виконуйте проекти, досягайте успіхів разом з Бітрікс24

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх