Як обирати юриста з цивільних справ?

Як обирати юриста з цивільних справ?

Роздумуєте над покупкою житлової чи комерційної нерухомості, не впевнені у благонадійності продавця чи не знаєте як перевірити правовстановлюючі документи?

У таких випадках краще звернутися за професійною допомогою до юристів, які мають досвід проведення аудиту документації, надають правові висновки щодо існуючих ризиків та консультують з питань належного оформлення угод.

Якісний юридичний захист у Києві з питань оформлення спадщини, супроводження справ щодо ДТП, земельних правовідносин надається однією з лідерів у сфері правових послуг для громадян, адвокатською компанією «Альва Прайвесі».

Як вибрати юриста у цивільних справах?

Про те, як слід обирати юриста та на що звертати увагу, нам розповіли адвокати київської юридичної фірми Альва Прайвесі у цивільних справах, – докладніше про них читайте на сторінці https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/civil.

Юридичний ринок України сповнений безлічі компаній, які називають себе професіоналами своєї справи, але насправді такими не є. Щоб не потрапити до рук таких «спеціалістів», але при цьому вибрати найкращих у своїй справі, варто керуватися такими критеріями:

  1. Спеціалізація. Якщо перед Вами юрист, який заявляє про свою високу компетенцію у всіх сферах права – вас обдурюють. Через існування безлічі нюансів, великої кількості судової практики, неможливо бути підкованим у всьому однаково. Варто обрати адвоката, який має спеціалізацію у 2-3 сферах.
  2. Гарантія результату. Важливо розуміти, що жодна юридична компанія, навіть найвідоміша, ніколи не дає 100% гарантії. Якщо ж вас запевняють в абсолютній успішності справи, швидше за все перед вами студент чи юрист без достатнього досвіду.
  3. Клієнти та відгуки. У сучасному світі отримати чесний відгук від інших клієнтів адвоката не складе труднощів. Дізнавшись, який був юрист у роботі з іншими, ви зможете зрозуміти чи перед вами людина, якою вона себе описала.
  4. Ціна на послуги. Зробіть зведення цін на послугу у кількох компаній та обходьте п'ятою дорогою юриста, який просить за свої послуги найменшу ціну, адже якісні юридичні послуги просто не можуть коштувати "копійки".

Особливості роботи адвокатів із громадянами

При зверненні за допомогою до адвоката вам в залежності від складності та обсягу справи запропонують або підписати договір про надання правової допомоги у формі єдиного документа (звичайний класичний варіант) – для складних, об'ємних чи тривалих завдань.

Або ж співробітництво здійснюватиметься на основі договору, укладеного у спрощеному вигляді (без підписання договору в класичному вигляді), коли оплата за послуги вами здійснюватиметься на підставі рахунку, інвойсу – у разі простих, нетривалих проектів, зокрема коли надання юридичних послуг здійснюється одразу "на місці" або протягом одного – двох днів.

Юридичні послуги

Крім того, слід пам'ятати, що підписання договору про надання юридичних послуг адвокатом є обов'язковим, якщо ваше звернення до нього за допомогою передбачає подальше представництво ваших інтересів юристом у суді, інших державних органах або перед третіми особами.

Якими якостями має бути наділений юрист для громадян?

Насамперед кожен юрист чи адвокат – це людина. Крім, безперечно, високої компетенції у питаннях права, такий фахівець повинен мати певний набір особистих якостей.

Це безперечно такі характеристики:

  • чесність;
  • спрямованість на результат;
  • завзятість;
  • уважність;
  • гнучкість;
  • впевненість.

Володіючи переліченими вище знаннями для пошуку юриста, який дійсно зможе вирішити ваше земельне або житлове питання, супроводжувати в питаннях приватизації, представляти ваші інтереси у справах про адміністративні правопорушення, – знайти гідного представника вам буде набагато простіше.

Крім того, зверніть увагу на те, що компетентний та досвідчений юрист часто також розповість вам про реальні перспективи вашої справи як у досудовому, так і в судовому порядку, найчастіше додатково запропонує альтернативні варіанти, а також визначить та попередить про потенційні ризики, якщо такі є.

Довіряйте вирішення спірних ситуацій спеціалістам своєї справи та зі спокійною душею потім забудьте про те, що вони взагалі сталися у вашому житті! А останні юридичні і бізнес новини в Україні читайте на сайті https://attorney.net.ua/.

Верх