Особливості та огляд навушників Audio-Technica ATH M20X

Особливості та огляд навушників Audio-Technica ATH M20X

Компанія Audio-Technica є однією з найуспішніших і популярних серед всіх компаній виробників навушників. Навушники Audio-Technica мають попит як серед звичайних користувачів, так і серед досвідчених аудіофілів, для яких якість звучання завжди понад усе. Завдяки високій якості виробництва і технологіям, які Audio-Technica розробляє для своїх навушників, виробникам вдалося не тільки тривалий час утримувати передові позиції, але і закріпитися на них, продаючи мільйон моделей своїх навушників на рік.

Модель Audio-Technica ATH M20X відноситься до середнього цінового сегмента ринку, а тому не дивно, що вона викликала підвищений інтерес як серед професіоналів, так і серед тих хто просто цінує якісний звук і хоче насолоджуватися піснями улюблених груп. Такі навушники повинні з легкістю справлятися з будь-якими завданнями, але чи так це?

Для того, щоб відповісти на це питання, ми вирішили детально зробити огляд на цю модель. Ознайомившись з ним у всіх охочих придбати Audio-Technica ATH M20X не повинно залишитися ніяких питань.

Особливості та огляд навушників Audio-Technica ATH M20X - фото1

Краща ціна за легендарну якість: огляд Audio-Technica ATH M20X

Компанія Audio-Technica вже давно займається виробництвом аудіотехніки. За час свого існування цей бренд заслужив репутацію серед фахівців в області звуку, а тому назвати інтерес користувачів до відносно доступної моделі Audio-Technica ATH M20X непередбачуваним – складно.

Не зважаючи на те, що Audio-Technica ATH M20X відноситься до середнього цінового сегмента – вартість даних навушників все ж не можна назвати низькою. Далеко не кожен користувач готовий віддавати такі гроші наосліп, а тому ми підготували огляд найважливіших для будь-яких навушників характеристик. Орієнтуючись на цей огляд ви зможете прийняти рішення, чи потрібні вам Audio-Technica ATH M20X чи ні. Що ж стосується характеристик, які ми вирішили виділити – їх перелік виглядає наступним чином:

Зовнішній вигляд і зручність

Audio-Technica ATH M20X якоюсь мірою копіюють зовнішній вигляд дорожчих моделей цієї лінійки. Зустрівши на вулиці власника Audio-Technica ATH M20X вам навряд чи вдасться на око визначити, яка у нього модель, старша або молодша.

Особливості та огляд навушників Audio-Technica ATH M20X - фото2

Використання закритої конструкції дозволяє користувачам насолоджуватися природною шумоізоляцією, але є в конструкції даної моделі й суттєвий мінус. Таким мінусом стало рішення вивести короткі дроти від чаш навушників до оголовья. При не акуратному використанні, користувач може пошкодити ці дроти, через що навушникам може знадобитися ремонт.

Якість звуку і гучність навушників

Не зважаючи на те, що вартість даних навушників не піднімається вище 80 доларів – якість їх звуку немає ніякого відношення до цього цінового сегмента. Одягнувши Audio-Technica ATH М20Х і включивши свою улюблену групу, ви будете приємно здивовані якістю звучання даної моделі. Високі, середні та низькі частоти відмінно простежуються в Audio-Technica ATH M20X, а вишенькою на торті можна вважати відмінну шумоізоляцію, яка досягається завдяки конструкції чашок навушників.

Особливості та огляд навушників Audio-Technica ATH M20X - фото3

Конкуренти

Не зважаючи на те, що Audio-Technica ATH M20X знаходиться в досить популярному ціновому сегменті – знайти для них рівних конкурентів практично неможливо. Всі моделі порівнянні з якістю звуку даної моделі коштують або дорожче, або є продуктами компаній в сторону, яких рядовий користувач просто не подивиться. Так що Audio-Technica ATH M20X цілком можна назвати ідеальним співвідношенням між ціною і якістю звуку.

Підбиваючи підсумки хочеться відзначити, що Audio-Technica ATH M20X, як і закриті навушники можуть підійти далеко не всім. Перш ніж визначитися з вибором – відвідайте один з шоурумів Soundmag, щоб випробувати такий тип навушників наживо. Якщо вам все подобається і ви хочете володіти такими навушниками – в Soundmag вас чекають кращі ціни, і найвигідніші пропозиції.

Верх