Який диван краще вибрати для щоденного сну: пружинний або поліуретановий

Який диван краще вибрати для щоденного сну: пружинний або поліуретановий

Щоб правильно вибрати хороший диван, потрібно звертати увагу не тільки на надійність каркаса і міцну оббивку, але і на його основу, оскільки від них залежить тривалий термін експлуатації виробу і комфортність у використанні. Розбиратися в цьому питанні нам допомагали фахівці з мережі меблевих магазинів "ФАЙНІ МЕБЛІ", де можна купити меблі на любий смак з доставкою по всій Україні.

У чому особливості пружинного наповнювача

До одних з важливих складових м'яких меблів можна віднести пружинний наповнювач і пінополіуретан, які використовуються в якості основи. Щоб не пошкодувати про вибір дивана, потрібно пам'ятати про всі переваги і недоліки кожного наповнювача.

Диван з пружинним блоком є дуже популярним. Буває кілька типів пружинних підстав, які можна розділити на залежні (Боннель) і незалежні (Pocket Spring).

Який диван краще вибрати для щоденного сну: пружинний або поліуретановий - фото1

Тип залежного наповнювача Боннель

Залежна система пружин, які з'єднані один з одним. Під впливом ваги тіла вони одночасно стискаються, тобто одна пружина тягне інші. У сучасному світі виробники поліпшили споживчі якості цього наповнювача.

Переваги:

 • доступна вартість;
 • завдяки особливій технології, при якій від ваги залежить потужність опору, диван здатний витримати навантаження до 110 кг;
 • конструкція відрізняється жорсткою фіксацією, з цієї причини пружини між собою не стикаються, а також не шумлять при їх деформації;
 • диван має тривалий термін експлуатації, при цьому зберігши початкові властивості.

Недоліки:

 • пружинний наповнювач не витримує точкове навантаження, особливо якщо це діти стрибають або ходять ногами, в результаті він може деформуватися;
 • відсутній ортопедичний ефект, оскільки при натисканні однієї пружини, починають скорочуватися інші;
 • дорогий ремонт;
 • дана технологія виготовлення вважається застарілою, оскільки поступається сучасним видам за технологічними параметрами і якістю.

Який диван краще вибрати для щоденного сну: пружинний або поліуретановий - фото2

Тип незалежного наповнювача Pocket Spring

У кожної пружини є свій чохол, тому при стисненні вони не залежать один від одного. Даний наповнювач має яскраво виражені ортопедичні показники, завдяки яким знижується навантаження на хребет. При тому, такий варіант дивана відрізняється від Боннеля високою вартістю.

Перевага:

 • у зв'язку з особливою конструкцією, кожна пружина має високі показники еластичності, завдяки яким створюється ортопедичний ефект;
 • немає хвильових ефектів, тому такий матрац можна використовувати не тільки подружжю з будь-якою масою тіла, але і одній людині.

Недоліки:

 • при різкому механічному впливі спрямованої сили він може втратити початкові параметри.

Який диван краще вибрати для щоденного сну: пружинний або поліуретановий - фото3

У чому особливості ППУ

Пінополіуретан або поролон

Наповнювач ППУ є сучасним матеріалом, який безпечний для здоров'я, відрізняється чудовим балансом м'якості і жорсткості.

 • гігієнічність і гіпоалергенність: не накопичується бруд, не виникає цвіль, гниття;
 • пружність і еластичність;
 • має демократичну ціну.

Незважаючи на те, що ціна ППУ трохи нижче Pocket Spring, але ступінь комфортності та ж.

Який диван краще вибрати для щоденного сну: пружинний або поліуретановий - фото4

Буває 2 типу ППУ:

 1. Блоковий виготовляють з великих листів різної щільності. Під час виготовлення меблів, з даних листів певної форми і товщини заготовляють деталь. В результаті виходить, що всі частини м'яких меблів склеюються з листів різної щільності;
 2. Литий виготовляють за допомогою особливих форм. Подібним шляхом створюються важливі елементи нестандартної форми.

Якість дивана залежить від щільності ППУ, яке повинно становити 30 кг/куб.м. В середньому, термін експлуатації ППУ може бути від 7 до 10 років.

Таким чином, незалежний пружинний блок, завдяки ортопедичним властивостям, витримці високих навантажень, займає перше місце в топ-рейтингу кращих наповнювачів. Він може витримати навіть стрибки дітей. Чого не можна сказати про блок Боннель. Через деякий час пружинне підставу почне провисати і не зможе захистити каркас.

М'які меблі з ППУ є індивідуальним вибором, оскільки не може підлаштуватися під анатомію людини. Хоча існують винятки.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх