Інтер'єр у східному стилі: що потрібно знати, фото

Інтер'єр у східному стилі: що потрібно знати, фото

Оформлення інтер'єру будинку або квартири у східному стилі вимагає певної сміливості. Такий дизайн виглядає досить колоритно, він немов занурює в атмосферу казки, поєднує в собі культурні традиції й оригінальні творчі ідеї. Даний стиль часто поділяють на арабський і азіатський. Обстановка у східному стилі вражає розкішшю і вишуканими деталями.

Дизайн інтер'єру на східний манер

Інтер'єри, витримані в східній стилістиці, виглядають затишно і нестандартно. Раніше таке оформлення застосовували переважно в ресторанах і готелях, сьогодні його все частіше можна зустріти в квартирах і заміських будинках.

Інтер'єр у східному стилі: що потрібно знати - фото1

Східний декор змінює традиційне уявлення про правильної геометрії приміщення. Кімнати об'єднують потаємні дверцята, ніші. Архітектурні деталі, запозичені з різних відгалужень східного стилю, дають можливість змінювати конфігурацію приміщень, ділити їх на зони, підкреслювати виграшні сторони планувальних рішень.

Східна стилістика досить еклектична. Фахівці з дизайну не бояться змішувати декілька напрямків, кожен раз створюючи новий декор. Такі інтер'єри вражають своєю величчю. Характерні деталі, властиві мавританському, китайському та індійському стилю чудово інтегруються і в сучасні напрямки. Замовити проект дизайну інтер'єру в Києві у східному стилі можна в студії PRAKTIKA, - докладніше тут.

Інтер'єр у східному стилі: що потрібно знати - фото2

Характерні особливості східного стилю

Серед головних особливостей східного стилю можна виділити:

  • наявність зон з різним функціональним призначенням. Простір поділяють за допомогою фіранок, колон, перегородок;
  • переважання деревини та металу в обробці;
  • велика кількість текстилю, декоративних елементів;
  • яскраву відтіночну палітру;
  • мінімальна кількість меблювання.

Інтер'єр у східному стилі: що потрібно знати - фото3

Інтер'єри в східній стилістиці славляться багатством оздоблення, зачаровують хитромудрим різьбленням і барвистими орнаментами. Східна колірна гамма - це строкаті і насичені відтінки теплої палітри. В оформленні активно використовують золотисті, білі і червоні тони.

Важливо не перестаратися з яскравими фарбами, інакше інтер'єр швидко набридне. Сприятливе сприйняття східного декору багато в чому залежить від грамотного підбору кольорової палітри. Не перетворюйте приміщення в строкатий базар. Використовуйте нейтральні відтінки для створення фону, розбавляючи їх яскравими акцентними деталями.

Інтер'єр у східному стилі: що потрібно знати - фото4

В азіатській версії східного стилю в якості підлогового покриття застосовують бамбукові рогожі. В інтер'єрах, оформлених на арабський і мавританський манер, підлоги роблять на основі натурального каменю.

Вітальню обставляють зручними м'якими меблями, що відповідає обраному напрямку. В арабських і мавританських інтер'єрах повинні бути атаманкі, прикрашені різьбленням чайні столики, великі дивани з численними подушками в яскравих наволочках.

Інтер'єр у східному стилі: що потрібно знати - фото5

Для азіатського інтер'єру прекрасно підходять приземкуваті стільці, стіл квадратної форми на низьких ніжках, безкаркасні пуфи. Для африканського напрямку варто вибрати меблевий комплект з лози або ротанга.

Головне, щоб меблі були виготовлені ​​з натуральної деревини. Їхня оббивка може бути шкіряною, оксамитової або лляної. Не забувайте про те, що жителі Сходу прагнуть не перевантажувати інтер'єр численними предметами обстановки. Краще доповніть його екзотичними аксесуарами і витіюватими візерунками в обробці поверхонь.

Інтер'єр у східному стилі: що потрібно знати - фото6

При відтворенні східного стилю в дизайні квартири або заміського будинку важливо враховувати всю нюанси, характерні для кожного з напрямків. Функціональність такого декору поєднується з розкішшю, багатогранністю і бездоганним смаком. Східному дизайну найчастіше віддають перевагу витончені натури.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх