Класичний чоловічий костюм: як вибрати, носити, як повинен сидіти (фото)

Класичний чоловічий костюм: як вибрати, носити, як повинен сидіти (фото)

Вибір чоловічого костюма здається досить простим завданням, але це тільки на перший погляд. Сучасні виробники пропонують костюми різного крою і з різної тканини. Та навіть найкраща тканина не гарантує того, що костюм буде сидіти гарно. Тому, перед тим, як купляти такий виріб, потрібно визначитись, куди він будете одягатися. Так, якщо костюм потрібен для щоденного носіння в офіс, то він може бути пошитий із напівшерстяної тканини. Особливого догляду вона не вимагає та не мнеться. Для ділової людини (директора, начальника) можна підібрати виріб з чистої шерсті. В гардеробі таких костюмів повинно бути більше п'яти. Один такий костюм носиться день або два, а потім вішається на широке вішало.

Чоловічі костюми можуть бути пошиті на замовлення - це ідеальний варіант. Такий одяг є ознакою статусу. Він коштує дорожче, але ідеально сидить на фігурі і приховує всі її недоліки. Дешевше буде коштувати фабричний костюм, але якщо правильно його вибрати, то і він буде сидіти як "влитий". Гарні моделі можна придбати тут https://bolf.ua/ukr_m_Чоловічий-одяг_Костюми-1993.html

Класичний чоловічий костюм: як вибрати, носити, як повинен сидіти - фото1

Примірка чоловічого костюма

У костюмі чоловікові повинно бути комфортно. Для цього під час примірки рекомендують у ньому присісти, звести вперед руки, підняти їх уверх, нагнутися. Якщо не має дискомфорту, то це ваш розмір. Спочатку потрібно одягнути піджак, краще за все робити це на сорочку. Комір і плечовий пояс повинні облягати шию м'яко і не давити. Також не повинні утворюватися складки чи зморшки на спині. Що стосується шліців, то якщо вони виступають, то краще від них відмовитися.

Класичний чоловічий костюм: як вибрати, носити, як повинен сидіти - фото2

Не потрібно купувати піджак на розмір більше і такий, який буде давати у спині. Занадто довгі рукава будуть мати сирітський вигляд. Потрібно дотримуватися такого правила: рукав піджака на 1,5 або 2 см повинен бути коротшим рукава сорочки. Комір сорочки над коміром піджака повинен виступати на 1 см. Зовнішні кишені у класичному піджаку застрочують, щоб тканина тримала форму і не розтягувалася. А от внутрішні використовують для носіння портмоне (ліва верхня), годинника (нижня), ручки.

Класичний чоловічий костюм: як вибрати, носити, як повинен сидіти - фото3

При примірці брюк потрібно звернути увагу на їхню довжину. Якщо вона вибрана правильно, то на стрілці внизу утвориться невеликий залом. А ось ззаду вони повинні доходити до каблука туфель. Пояс повинен знаходитися на талії (не нижче), стрілка посередині черевика. Якщо купується костюм-трійка, то потрібно приміряти і жилет. Він надає чоловічій статурі респектабельності і підтягнутості. Його можна носити і підтягнутим, і худим, і повним чоловікам. Може біти іншого відтінку, ніж костюм, або однакового з ним кольору.

Класичний чоловічий костюм: як вибрати, носити, як повинен сидіти - фото4

Правила носіння класичного костюма

Вибираючи костюм для роботи або для святкового заходу слід додержуватися таких коротких правил:

  • костюм повинен бути темного кольору: чорного (можна в смужку), сірого, деревного вугілля, синього і його відтінків;
  • він не повинен обмежувати рухи, але водночас і не повинен "висіти";
  • для визначення правильного розміру потрібно поміряти окружність грудей, окружність талії в сантиметрах, а також знати свій зріст;
  • нижній передній край брюк повинен вільно лежати на туфлях;
  • рукава піджака не повинні бути занадто довгими. Якщо костюм сидить гарно на фігурі, але рукава трохи довші, то відкоригувати їх довжину завжди можна у майстерні;
  • при носінні піджака всі ґудзики повинні бути на ньому застебнуті, окрім останнього. Це правило прийшло до нас із Англії, і сьогодні його дотримується весь світ. А от розстібати піджак можна лише тоді, коли чоловік сідає в крісло, або за стіл.

Класичний чоловічий костюм: як вибрати, носити, як повинен сидіти - фото5

До костюма потрібно підібрати ремінь такого кольору, що й взуття. В нагрудну кишеню не рекомендують класти ручки, гаманці і інший дріб'язок, виняток становить лише хустинка. Краватку слід вибирати такої довжини, щоб вона доходила до лінії пояса.

У наступній статті розглянемо цікаві ідеї жіночого образу з https://bolf.ua/ukr_m_Жіночий-одяг-1888.html - як для офісу, так і для повсякденного життя.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх