Різновиди окулярів від сонця та їх особливості

Різновиди окулярів від сонця та їх особливості

У сонячну погоду, коли яскраве проміння засліплює очі, псує видимість та змушує мружитися, без сонцезахисних окулярів ніяк. Це чудовий аксесуар, що виконує відразу дві функції: захищає очі від сонця та доповнює індивідуальний стиль власника. Потрібно розуміти, що носіння захисних окулярів в сонячну погоду — це дещо більше, ніж просто питання комфорту. Сонячне проміння передусім небезпечне через ультрафіолет, котрий неабияк шкодить очам. Втім якщо не нехтувати носінням окулярів з якісним покриттям захисту від ультрафіолету, цієї небезпеки можна уникнути.

Окуляри від сонця дозволяють поєднувати корисне з приємним: дбати про очі та експериментувати зі своїм стилем. Вибір окулярів в магазинах оптики нині величезний: які завгодно дизайни, різні бренди та форми, розмаїта палітра кольорів: luxoptica.ua/ua/sunglasses/. Ознайомимося трішки детальніше з різновидами сонцезахисних окулярів, які доступні на сьогодні.

Авіатори

Авіатори вважаються чи не найпопулярніший видом окулярів. Їх вигляд всім добре знайомий: тонка металева оправа й великі, заокруглені внизу лінзи, дещо схожі на краплі. Таку назву ці окуляри отримали через те, що спершу вони були призначені для льотчиків повітряних сил США. Перша модель авіаторів з'явилася ще в далеких 1930-х роках і в досить короткий проміжок часу стала неймовірно популярною серед широкого загалу. Саме поява авіаторів вважається відправною точкою в історії сучасної сонцезахисної оптики.

Вражає те, що авіаторам вдалося не лише втримати, а й збільшити свою популярність крізь десятиліття. Ці окуляри можна помітити на кому завгодно: від політиків до зірок кіно, а свої моделі авіаторів пропонують всі відомі світові бренди. Секрет такої популярності авіаторів, певне, криється в їх універсальності — вони пасують усім і до всього. Є окуляри жіночі авіатори, є чоловічі, є навіть моделі для діток.

Котяче око

Таку цікаву назву — котяче око, мають окуляри з гострими і витягнутими до верху кутиками. Оправи в таких окулярів можуть бути як металевими, так і пластиковими. Окуляри-кішечки у всіх асоціюються з витонченістю, жіночністю, елегантністю та бездоганним стилем. Їх можна одягти під звичайні джинси і ваш образ відразу набуде виразності.

Такі окуляри чудово пасують до облич овальної, квадратної, прямокутної форми. Візуально вони акцентують увагу на верхній частині обличчя — погляді. Окуляри котяче око можна часто побачити на моделях зі сторінок феш-журналів і подіумів, адже саме цей тип окулярів є улюбленим для більшості дизайнерів.

Клабмастери

Клабмастери також називають броулайнерами. Це теж один з видів окулярів, що зберіг популярність крізь роки, їх зовнішній вигляд впізнають навіть люди далекі від світу моди. Вони мають квадратні або трішки заокруглені лінзи з тонкою металевою оправою в нижній частині та виразною лінією, що повторює лінію брів, у верхній частині. Клабмастери у великому асортименті моделей пропонує Ray-Ban.

Найкраще в цих окулярах те, що немає тих, кому б вони не пасували. У вас овальне, кругле, квадратне, трикутне обличчя? Ви надаєте перевагу класичному, спортивному чи може неформальному стилю? Не важливо, адже парочка броулайнерів вам точно підійде. 

Окуляри-метелики

Ці окуляри отримали свою назву завдяки візуальній схожості форми лінз з крилами метелика. Вони досить великі та масивні, мають виразні кутики та оправи яскравого кольору, часто з різними принтами, окуляри Gucci часто зустрічаються саме у вигляді «метеликів».

Такі окуляри додадуть цікавинку в образ своєї власниці. Їх можна вдало комбінувати з одягом різного стилю та носити влітку, восени, в будь-який сезон загалом.

Верх