5 креативних способів подарувати чашку

5 креативних способів подарувати чашку

Без сумніву, більшості людей подобається починати свій день з гарячого напою. І цей гарячий напій, будь то чай або кава, приємно пити з естетичної чашки. У більшості з нас багато різних кружок, але, що, якщо мова йде про якусь особливу, яка буде нагадувати про щось приємне? Тому ідея купити чашку може стати відправною точкою для чудового подарунка. Питання лише у тому, як його подарувати. Нижче 5 крутих варіантів, як презентувати подарунок так, щоб це запам’яталося.

1. Торт в чашці

Всі ці рецепти тортів у чашці зараз у моді. І, чесно, це клас. Цілий торт тільки для себе? Саме так! Незалежно від того, кому ви плануєте дарувати свою кружку з тортом, додайте до неї ще щось цікаве. Наприклад додатково надрукуйте на ній приємні слова чи креативний малюнок. Або додайте листівку з рецептом торту і найкращими побажаннями.

5 креативних способів подарувати чашку - фото1

Джерело: unsplash.com

2. Чашка кави

Якщо даруєте чашку комусь з близьких, не даруйте порожню — налийте в неї каву, чай чи інший напій і принесіть зранку у постіль. Або можна навпаки заварити щось незвичайне, те, що не п’ється кожного дня. Якусь особливу каву чи, взагалі, коктейль. Прикрасьте кружку декоративною стрічкою, щоб додати їй святкового настрою. До речі, цей подарунок можна скомбінувати з попереднім і подарувати дві чашки. В одній буде напій, а в іншій десерт. Для цього можна обрати одну серію, щоб вони потім гармонійно виглядали в домі.

5 креативних способів подарувати чашку - фото2

Джерело: unsplash.com

3. Горщик для квітів

Чашку зовсім не обов'язково використовувати тільки для напоїв. Чому б замість кави не посадити в неї якусь рослину? Багатьом людям подобається мати крихітний сад з рослинами. А саджати їх в чашки замість класичних горщиків наразі стало популярним трендом. Вивчіть типи рослин, які добре ростуть в умовах маловоддя і без дренажу, перш ніж вибирати, яку саме посадити. Ну й звичайно вивчіть, які рослини подобаються тому, для кого ви робите подарунок.

5 креативних способів подарувати чашку - фото3

Джерело: unsplash.com

4. Набір для творчості

Якщо ви даруєте чашку людині, яка має якесь хобі на кшталт в'язання, малювання, вишивання, скрапбукінгу тощо, додайте набір для цього хобі у чашку. Подумайте над приладдям, яке сподобається одержувачу. Додатковий плюс такого подарунку той, що він зібраний своїми руками. Ви можете тут на повну проявити творчий підхід.

5. Враження всередині чашки

Ця ідея для тих, хто любить насолоджуватися активним відпочинком. Ви можете покласти в чашку квитки у кіно або театр, сертифікат в ресторан або на стрибок з парашутом. Такий подарунок стане кращим за найкращу каву зранку. Як би ви не вирішили дарувати чашки, переконайтеся, що це буде весело. Одержувачу не тільки сподобається подарунок, він буде ним користуватися знову і знову, а крім цього також запам'ятає, як цікаво його отримав.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх