Як купити комп'ютер БУ, привезений з Європи?

Як купити комп'ютер БУ, привезений з Європи?

Якщо потрібен потужний, продуктивний комп'ютер, який би послужив для роботи, для ігор, для універсальних цілей, але грошей на потужну техніку не вистачає, варто звернутися в спеціалізований магазин і там придбати комп'ютер бо європейської або американської збірки. Це технологічні моделі, які раніше використовувалися в корпоративних цілях в Європі або в Америці. Відповідно, збірка таких комп'ютерів ні в якому разі ні Китайська.

Зверніть увагу, що для європейських, тим більше для американських ринків пропонуються комп'ютери виключно європейської та японської збірки. Всі компоненти, на основі яких сконструйований високотехнологічної комп'ютер виготовлені в Японії, країні, де проводиться краща:

  • техніка,
  • електроніка,
  • комплектуючі.

Згідно зі статистикою комп'ютери, які були вироблені в Японії, зібрані там же або в європейській країні, служать на 5 років довше, ніж ті агрегати, які збираються в Піднебесній. Якість роботи таких комп'ютерів багаторазово краще.

Де раніше використовувалися БУ комп'ютери?

Багато замовників, які хочуть заощадити і купити БУ комп'ютер які продають в інтернет магазині https://pc.com.ua/ цікавляться, де ж раніше експлуатувалися такі агрегати. Відразу ж потрібно сказати, що техніка в щадному режимі використовувалася в компаніях Німеччини, Фінляндії, в Сполучених Штатах Америки. Відповідно, комп'ютер працював ні з ранку до вечора, ні 24 години на добу, а приблизно 6-8 годин, і то з перервою.

В корпоративних компаніях комп'ютери використовуються згідно з європейськими правилами, строгий світовим стандартам (тобто при певних умовах). В процесі експлуатації чітко дотримується вологість повітря в приміщеннях стоять пиловловлювачі, пылеудалители або агрегати, які роблять повітря чистіше. Відповідно, вентилятор і охолоджувальна система комп'ютера не засмічується:

  • техніка не перегрівається,
  • служить довше,
  • не ламається.

Всі агрегати, представлені на вторинному ринку, привезені з Європи діляться на три категорії: без дефектів, з дрібними дефектами на корпусі, колишні в дрібному ремонті або зі значними дефектами на корпусі. Всі без винятку комп'ютери перевірені, пройшли передпродажну підготовку, мають потужну звукову відеокарту, хороший обсяг пам'яті, високу продуктивність.

Такі технічні пристрої здатні пропрацювати ще не один рік, виконуючи найскладніші графічні або ігрові завдання. ПК являють собою комп'ютери універсального призначення, за які не треба переплачувати.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх