Як щодо чашки гарячої кави? 

Як щодо чашки гарячої кави? 

Кава, безперечно, хороша компанія для холодних днів. Чистий, з молоком, зціджений або еспресо – ось деякі варіанти, які варто скуштувати. Секрет у тому, як приготувати каву. Від вибору зерна до приготування напою, кожен процес привносить секрет, який впливає на смак. Щоб отримати повний досвід, ви повинні розділити всі інгредієнти та зрозуміти важливість кожного з них у процесі.

Для поціновувачів кава в зернах– це той напій, який зігріває душу. Варто пам'ятати, що кожен вид кави має особливий смак, а також кількість кофеїну, який міститься в кожному виді приготування. Гіркий, солодкий, фруктовий, будь-який, він також підкорить ваш смак. Насолоджуйтесь цим досвідом і приготуйте каву самостійно.

Види кави

Якщо ви хочете випити гарну каву, ви повинні знати про невеликі відмінності. Історія не лише про те, як варити каву, вона виходить за рамки. Тому важливо знати різні варіації смаків і, вірите чи ні, кожен із них має особливий штрих. У Бразилії виробляють сорти кави арабіка (Coffea arabica) і робуста (Coffea canephora).

Кава арабіка (Coffea arabica)

Відомий своїм інтенсивним ароматом, солодким смаком і легкою кислинкою, кава арабіка походить з Ефіопії. Вирощується в місцях з більшою висотою (від 600 метрів до 2 тисяч метрів). З унікальними характеристиками, це кава з високим стандартом якості. Тому грунт і клімат, в якому вирощується кава арабіка, істотно впливають на смак напою. При приготуванні кави для гурманів перевагу надають спеціальним зернам.

Кава робуста або кава конілон (Coffea canephora)

Кафе Robusta, також відоме як café conilon, походить з Конго та Гвінеї. Культивується між рівнем моря і на висоті до 600 метрів. Зерна цього виду кави більш округлі, мають зеленувато-жовтий колір, містять більше кофеїну, ніж кава Арабіка, і містять менше цукру.

Маючи більш гіркуватий смак, зерна кави робуста широко використовуються у промисловості розчинної кави та для створення сумішей з кавою арабіка. Таким чином, він має хороше визнання на американському, європейському та китайському ринках, які споживають багато розчинної кави. Цвіте вид більше разів на рік, ніж арабіка, відповідно, має більш доступну ціну. Його цінують за склад купажів (сумішей), таким чином, відповідаючи за виробництво напоїв із яскравішим смаком і більшою кількістю кофеїну.

gemini.ua пропонує якісну каву. Смакуйте з нами

Верх