Лазерна епіляція: плюси і мінуси, протипоказання, думка фахівців

Лазерна епіляція: плюси і мінуси, протипоказання, думка фахівців

Сьогодні існує багато методів, які дозволяють на довгий час позбавитися від небажаного волосся на тілі. Одним із поширених вважається метод лазерної епіляції. Під час цієї процедури відбувається лазерне опромінення поверхні шкіри і руйнування волосяного фолікула. Тривалість лазерного опромінення, сила та глибина впливу програмується в автоматичному режимі, тому пошкодити тканину і глибокі шари епідермісу практично неможливо.

Переваги методики

Як розповіли нам спеціалісти із AVANTAGE,  популярність лазерної епіляції пояснюється її ефективністю і тривалістю: волосся не росте на тілі протягом 4-6 років. Але для цього потрібно пройти повний курс, який складається у середньому з 5-7 процедур. Вважається, що максимального ефекту можна досягти на темному волоссі. Результат від процедур видно відразу: на обробленій поверхні знижується рівень пігментації, кількість волосинок та їх товщина. Після 4-6 сеансів (між ними рекомендують робити невеличкі перерви в 1,5-3 міс.) волосся повністю зникає. Лазер впливає тільки на небажане волосся, при цьому тканина від такої кількості теплової енергії не пошкоджується. Під час процедури пацієнт не відчуває болю та дискомфорту. Косметологи використовуються для цього анестезуючі креми, охолоджуючі спреї, обдув холодним повітрям та інші засоби. Реабілітаційний період досить короткий.

Лазерна епіляція: плюси і мінуси, протипоказання, думка фахівців - фото1

Недоліки лазерної епіляції та протипоказання

Основним недоліком даної процедури є досить велика ціна у порівнянні з більш традиційними методиками: шугарінгом, воском, електроепіляцією. Однак, як стверджують фахівці, висока ціна цілком виправдана довгою тривалістю ефекту. Ще один недолік: за один раз гарного результату досягти неможливо, потрібно буде пройти декілька курсів. Хоча лазерна епіляція і відноситься до косметичних процедур, та перед тим, як відправлятися до спеціаліста, рекомендовано відвідати лікаря, який оцінить стан здоров'я та ступінь ризику.

Лазерна епіляція: плюси і мінуси, протипоказання, думка фахівців - фото2

Що стосується протипоказань, то їд досить багато. Не проводиться лазерна епіляція при:

 • онкологічних захворюваннях;
 • гіпертонії та ішемічній хворобі;
 • загостренні інфекційних хвороб, при грипові, ГРВІ;
 • варикозному розширенні вен в тій області, яка буде оброблюватися лазером;
 • герпетичній вірусній інфекції у гострій формі;
 • алергічних захворюваннях у гострій формі;
 • цукровому діабеті;
 • захворюваннях шкіри;
 • вагітності, в лактаційний період;
 • гормональних порушеннях.

Лазерна епіляція: плюси і мінуси, протипоказання, думка фахівців - фото3

Типи лазерної епіляції і ускладнення після процедури

Проводиться лазерна епіляція з використанням спеціального обладнання - лазера. В залежності від типа лазера виділяють такі типи епіляції:

 • олександритова: процедура триває 45 хв. Не рекомендується людям, які мають засмаглу шкіру. Апаратом можна обробляти тільки темне волосся;
 • діодна: процедура триває 10 хв. Підходить для видалення будь-якого кольору волосся на шкірі і темного, і світлого відтінку;
 • неодимова: ним можна видаляти світле, темне, сиве і руде волосся на смуглявій і засмаглій шкірі.

Якщо процедура проводиться фаховим спеціалістом у клініці, яка дорожить своєю репутацією, то після неї не повинно виникнути ніяких ускладнень. А от візит до непрофесійного майстра може привести до набряків і еритеми, особливо у пацієнтів з чутливою шкірою.

Лазерна епіляція: плюси і мінуси, протипоказання, думка фахівців - фото4

Крім того, на шкірі можуть з'явитися синці, рубці і опіки. Причина: неправильна підготовка до процедури. Також фахівці відмічають, що лазерна епіляція у деяких випадках може привести до збільшення росту волосся. Часто таке явище спостерігається у пацієнток з темною шкірою. У такому випадку рекомендується більша кількість процедур.

Ваш баннер здесь за 35 грн./сутки

Верх