Що необхідно знати донорам яйцеклітин?

Що необхідно знати донорам яйцеклітин?

Стати донором ооцитів – благородна справа, яка допомагає втілювати в життя заповітні мрії бездітних пар. Для тисячів жінок це єдиний шанс на материнство, адже через певні проблеми, завагітніти природним шляхом вдається не всім. Та перед тим, як взяти участь у програмі донорства і поділитися ооцитами, жінка має розуміти серйозність намірів і те, що інколи може бути необхідна психологічна допомога донорам яйцеклітин. ГО «Донори за життя» розповість всі особливості процесу та до чого мають бути готові потенційні донори.

Що таке донорство ооцитів?

Це добровільна здача жінкою здорових зрілих яйцеклітин, які запліднюють статевими клітинами чоловіка та культивують ембріон. Згодом ембріон переносять у матку майбутньої матері, де він розвивається. Ця процедура необхідна жінкам, котрі не можуть самостійно завагітніти через проблеми з фізичним, психічним здоров’ям, генетичними захворюваннями, після хіміотерапії тощо.

Жінки-донори за добровільну здачу біоматеріалу отримують гідну грошову винагороду. ГО «Донори за життя» пропонують матеріальну компенсацію, сумою до 1000€, а також покривають всі витрати за транспорт, якщо жінка доїжджає з іншого міста.

Особливості участі у програмі

Варто розуміти, що тривалість процесу донації – 2-3 місяці. Це час від первинної консультації до забору клітин та грошової виплати. За цей час жінка, крім повного медичного обстеження, має право на безкоштовну допомогу та консультації психолога, гінеколога, терапевта, репродуктолога, бухгалтера та юриста.

Ми дбаємо за комфорт донорів і створюємо найкращі умови, аби участь у програмі викликала у вас тільки хороші емоції протягом всього процесу. Для цього ми використовуємо сучасне обладнання, кваліфікованих лікарів, сертифіковані препарати, а також пропонуємо привабливу грошову винагороду за вашу допомогу.

Як стати донором?

Для того, щоб стати донором, необхідно пройти декілька етапів:

  1. Відбір. Не всі жінки можуть бути потенційними донорами. Для цього потрібно відповідати низці критеріїв: вік від 18 до 29 років, наявність дітей, відсутність генетичних захворювань, шкідливих звичок тощо. Повний список критеріїв можна знайти на сайті ГО «Донори за життя».
  2. Консультація з гінекологом, обстеження і здача аналізів. Після цього гінеколог робить заключення щодо вашої подальшої участі у програмі.
  3. Повне медичне обстеження. Для донора воно є абсолютно безкоштовним.
  4. Стимуляцію ооцитів за допомогою препаратів на гормональній основі. Вони призначаються вашим лікарем в індивідуальних доз і контролюються кожні 2-3 дні за допомогою УЗД.
  5. Забір ооцитів. Маніпуляція відбувається під загальним знеболенням і триває 10-15 хв.

Дізнатися більше інформації про участь у програмі донації від ГО «Донори за життя» та подати заявку можна на їхньому сайті.

Верх