Сучасні методи обстеження слуху - почути звучання цілого світу

Сучасні методи обстеження слуху - почути звучання цілого світу

Здатність сприймати звуки дана людині з народження, але з тих чи інших причин ця функція може втрачатися. Повна або часткова втрата слуху може статися за деякими факторами: вікові зміни, спадкова схильність, отримання різних травм.

Поганий слух істотно погіршує якість життя, але важливо розуміти, що приглухуватість – це не вирок. Оцінити показники слуху допоможе аудіометрія або аудіометричний скринінг. Для проведення процедури використовується сучасний прилад – аудіометр. Даний метод проводиться досвідченими фахівцями з використанням сучасного обладнання. Сучасні методи діагностики слуху у дітей і дорослих дозволяють безпомилково встановити діагноз і призначити ефективне лікування або найбільш ефективний слуховий апарат.

Комплексне обстеження слуху відбувається швидко. Процедура абсолютно безболісна. При обстеженні пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту, тому його легко переносять навіть діти.

Особливості діагностики

Сучасні методи обстеження слуху - почути звучання цілого світу - фото1

Одним з найбільш ефективних методів діагностики рівня слуху є отоакустична емісія (ОАЕ). Процедура проводиться за допомогою спеціалізованого медичного обладнання – системи реєстрації ОАЕ. Метод ефективний навіть для новонароджених дітей і літніх людей. Даний метод використовується в більшості медичних клінік, в тому числі пологових будинках, дитячих і дорослих поліклініках та лікарнях.

Принцип роботи апарату заснований на реєстрації звуку, який сприймається вухом. З його допомогою можна виявити порушення на ранній стадії захворювання. Розроблено діагностичні апарати досвідченими фахівцями, які в основі виробництва використовували ази аудіології. Своєчасний і якісний огляд дозволяє вчасно зреагувати й не дати захворюванню розвинутися, тому важливо звертатися в спеціалізовані клініки при перших підозрах порушення слуху.

Сучасні методи обстеження слуху - почути звучання цілого світу - фото2

Кому слід проводити обстеження:

  • новонародженим в пологових будинках;
  • дітям дошкільного та шкільного віку;
  • людям похилого віку;
  • всім пацієнтам при зниженні гостроти слуху.

Переваги діагностичних апаратів PATH Medical

Сучасні методи обстеження слуху - почути звучання цілого світу - фото3

Сучасні апарати дають точну картину, не пошкоджують мембрану і підходять для різних вікових груп. Частота проведення діагностики може відрізнятися від ступеня захворювання. Широкий функціонал медичного обладнання PATH Medical обумовлює його модульність. При необхідності можна встановити додатковий модуль, що дозволяє істотно заощадити на придбанні декількох апаратів.

PATH Medical - логоПродукція компанії PATH Medical, що поставляє пристрої для аудіометрії, імпедансометрії, отоакустичної емісії DPOAE та TEOAE, кохлеарної об’єктивної аудіометрії, слухових потенціалів мозку - КСВП, ASSR, проходить ряд клінічних випробувань і має сертифікати відповідності якості. Перевірка здійснюється в кілька етапів, в тому числі при випуску продукції та перед відправкою. Поставляються апарати в більшість країн світу. Багаторічний досвід роботи інженерів завдяки передовим технологіям дозволив розробити точні та надійні діагностичні апарати, що покращують робочий процес для медичних працівників. Виробництво націлене на повне задоволення потреб клієнта. Апарати PATH Medical поставляються в кращі клініки світу.

У будь-якій галузі медицини існує правило: вірна діагностика дозволяє не тільки виявити захворювання на ранній стадії, але й запобігти його подальший розвиток. Точна діагностика - вірний шлях вирішення проблеми. Тому вкрай важливо віддавати перевагу досвідченим виробникам, які надійно зарекомендували себе на ринку діагностичної медичної продукції.

Верх